reklama

V Zelenči zhorel záhradný domček

Požiar záhradného domčeka a prístrešku v obci Zeleneč spôsobil vo štvrtok večer materiálne škody vo výške približne 8-tisíc eur.

Na mieste zasahovalo podľa informácií Martina Fulajtara z KR HaZZ v Trnave až desať trnavských hasičov s tromi vozidlami a technikou. S likvidáciou požiaru, ktorý bol podľa svedkov jasne viditeľný aj z Trnavy, pomáhali šiesti členovia obecného hasičského zboru v Zeleneči.


FOTO: HaZZ Trnava

Po lokalizácii požiaru bol priestor monitorovaný termovíznou kamerou, následne boli dohasené skryté ohniská. Na likvidáciu nasadili príslušníci HaZZ štyri „C“ prúdy a dve tuhé zmáčadlá. Následkom požiaru vznikla majiteľke nehnuteľnosti priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 7970 eur. Príčina je v štádiu vyšetrovania,“ informoval M. Fulajtar.

Ulož ako PDF
Napísal 23. marca 2012 9:39. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.