reklama

Na Zátvore dokončili hrubú stavbu prvého bytového domu projektu Arboria Park

V lokalite Zátvor II v Trnave je pripravená nová obytná zóna. Ide sa o ucelený urbanistický koncept, ktorý spĺňa vysoké kritéria kvality za najlepšie ceny. Architektúra stavby, dopravná dostupnosť, dispozícia a štandardy bytov v Arboria Parku sú navrhnuté tak, aby obyvateľom poskytovali najvyššie pohodlie bývania v parku s ohľadom na bezpečnosť, súkromie, parkovanie a potreby modernej rodiny.

Návštevníci a obyvatelia Veternej ulice môžu už dokonca v týchto dňoch vidieť čerstvo hotovú hrubú stavbu prvého bytového domu projektu Arboria park. Trnavský megaprojekt dostupného bývania sa poctivo drží harmonogramu a tak necelých 7 mesiacov po slávnostnom vysadení „základného kameňa“ je už možné vidieť dokončenú strechu. Sedempodlažný železobetónový skelet sa harmonicky vypína v súlade s okolitou existujúcou výstavbou.


Hrubú stavbu dokončili 7 mesiacov po štarte stavebných prác

Estetická stavba je viditeľná aj z neďalekého mestského obchvatu a je zrejmé, že výborne zapadla do prostredia. Svojou budúcou a súťažne už aj ocenenou fasádou bude ozdobou celého okolia. Skúsenému pozorovateľovi isto neuniknú čerstvo murované priečky z pálenej tehly, ktoré sa v týchto dňoch realizujú v bytoch. Momentálne je vidieť na stavbe čulú aktivitu, ktorá však nepôsobí nijak rušivo, dokonca na mladších pôsobí príťažlivo. V najbližších týždňoch sa väčšina stavebných prác presunie do útrob domu, kde sa budú postupne zavádzať ďalšie etapy výstavby. Táto výstavba môže určite svojím poriadkom na stavenisku slúžiť ako vzor pre mnohé ďalšie projekty.

Kvalitný luxemburský projekt s premyslenými dispozičnými riešeniami bytov je známy svojou ústrednou myšlienkou spojiť bývanie v meste a v parku do jedného miesta. Nosná idea zóny – 30.000 m2 veľký centrálny park bude dominantnou časťou celého územia. Nevídaná pridaná hodnota v podobe zelene, relaxu a pokoja si získava stále viac svojich klientov. Dobre bývať a zároveň mať po ruke kompletnú občiansku vybavenosť je v dnešných dňoch výnimočné. Veď kde inde môžete bývať v novostavbe s parkovými lavičky pod oknami a Tescom za rohom?


Vizualizácia projektu, ktorého okolie bude oplývať zeleňou

Materská škôlka, lekárne, zastávka MHD, to všetko a mnohé ďalšie vymoženosti mesta máte na dosah ruky, pričom samotný byt je situovaný v pokojnej oáze zelene. Projektu Arboria park sa podarilo ponúknuť svojim klientom byty s vysokou pridanou hodnotou, ktoré majú dokonca značný investičný potenciál. Presvedčiť o kvalite a pohodlí, ktoré ponúkajú, chce aj ďalších majiteľov a pokúsi sa o to tiež svojím vzorovým bytom. Všetkým, ktorí majú záujem o nahliadnutie do vnútra domu, ponúka prehliadku praktického 2 izbového bytu na prvom podlaží o výmere 53,38 m2. K bytu patrí aj zelená predzáhradka a svojich prvých návštevníkov privíta už 2. mája.

Samozrejme stavebník má v ponuke spolu až 15 rôznych typov bytov, ktorými dokáže uspokojiť aj naozaj náročných klientov. Ak mladá moderná rodinka netúži po výhľade a bývaní na vyššom podlaží, byt s terasou alebo predzáhradkou predstavuje pre ňu to najlepšie riešenie. Súkromie, ktoré jej ponúka vystúpený pôdorys vyšších poschodí spolu s vyvýšeným múrom je pôsobivá a originálna myšlienka. Arboria park je nová filozofia bývania dostupného ako pre mladé rodiny tak aj pre starších jednotlivcov. Veľký výber interiérového štandardu dáva príležitosť doladiť si budúci domov presne podľa svojich predstáv.

Táto príležitosť je však časovo limitovaná a nepredané byty budú dokončené podľa návrhu architekta. Poslednou výbornou správou z projektu ostáva finančný faktor, ktorý znáša budúci majiteľ nehnuteľnosti. V tejto chvíli mu totiž stačí uhradiť len 50% ceny bytu a zvyšok doplatíte až na jeseň, po kolaudácii celej stavby. Istota vybraného bytu spolu s možnosťou vlastného doriešenia interiéru dáva ponuke bytov v Arborii ten správny rozmer.

Keď sa k tomu pridá garážové parkovanie v suteréne domu, vychádza z toho nadštandardné bývanie za naozaj prijateľné ceny.

Všetky potrebné informácie, novinky a fotografie nájdete na www.arboria.sk.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2012 8:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.