reklama

Arboria Park hlási krátko po kolaudácii už 80 percent predaných bytov

-inzercia-

Obytný projekt Arboria Park Veterná na sídlisku Zátvor dominuje trhu s bytmi v Trnave.

Iba dva mesiace po kolaudácii prvého bytového domu hlási developerská spoločnosť Lucron predaných viac ako 80 percent bytov.

Zákazníci, ktorí hľadajú nové a moderné bývanie s puncom kvality, sa môžu s istotou obrátiť aj na nového partnera – realitnú kanceláriu CASMAR, ktorá sa stala autorizovaným predajcom projektu Arboria Park.

arboria-3
arboria-4
Pohľad na prvý dokončený bytový dom projektu Arboria Park Veterná

Na trhu pôsobíme sedem rokov a v našom portfóliu sa nachádza viacero úspešných projektov. Autorizované partnerstvo so spoločnosťou Lucron Development je pre nás vyznamenaním a tiež záväzkom. Veríme, že do projektu vložíme novú energiu a prispejeme k jeho ďalšiemu úspechu,” konštatoval Miroslav Kamenár z RK CASMAR.

V prvom bytovom dome budúceho komplexu Arboria park sa nachádza 94 bytov. V podzemí je realizovaných 36 parkovacích státí, byty na prízemí majú predzáhradky, ktoré vďaka vyvýšeniu poskytujú dostatok súkromia. Každý byt má lodžiu, terasu alebo predzáhradku.

Pred domom na strane od Veternej ulice sa nachádza parkovisko vyhradené výlučne pre obyvateľov tohoto bytového domu. Každý byt má v cene zahrnuté jedno parkovacie státie. Na druhej strane domu, v tichej časti, je umiestnené detské ihrisko a vysadená zeleň.

arboria-1
arboria-2

Obyvatelia si pochvaľujú kvalitnú realizáciu stavby, bezbariérový prístup, výborné dopravné napojenie a kompletnú občiansku vybavenosť v tesnom dotyku domu

V súčasnosti môžeme záujmemcom o kvalitné bývanie poskytnúť posledné voľné dvoj, troj a štvorizbové byty. Teší nás, že nielen noví vlastníci bytov, ale aj odborníci hodnotia projekt Arboria Park veľmi pozitívne. Aj preto je už dnes jasné, že výstavba Arboria Parku začne onedlho písať ďalšiu kapitolu v podobej druhej etapy výstavby,” pripomenul M. Kamenár.

Všetky dostupné informácie o projekte Arboria Park nájdete na stránke www.casmar.sk a na www.arboria.sk tel.: 0918 507 888, e-mail: kamenar.m@casmar.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2013 13:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.