reklama

Prvý bytový dom komplexu Arboria Park Veterná má byť dokončený za 18 mesiacov

Developer projektu Arboria Park na Veternej ulici odštartoval terénne úpravy a zemné práce na pozemkoch, kde plánuje v najbližších týždňoch začať výstavbu prvého z plánovaného komplexu obytných domov.

Arboria Park susedí so sídliskom Zátvor. Prvý sedempodlažný obytný dom s 96 bytmi má plánovaný začiatok výstavby v septembri 2011, predpokladané ukončenie stavebných prác je naplánované na marec v roku 2013.
V súčasnosti sa predávajú 1-izbové byty za cenu od 49 950 eur, za 2 – izbový byt zaplatíte najmenej 74 475 eur, ceny trojizbových bytov začínajú od 92 250 eur, 4 – izbový byt dostanete za cenu začínajúcu na úrovni 132 700 eur.

Vizualizácia prvého bytového domu projektu Arboria Park Veterná

„Arboria Park je rozsiahly obytný komplex, ktorý bude pozostávať z viacerých bytových domov prepojených zeleným parkom. Je to projekt, ktorý prináša moderné, tiché bývanie, určené najmä pre rodiny, ale aj pre všetkých ľudí, ktorí vedia oceniť kvalitu a komfort. Budúcim obyvateľom ponúkne kvalitnú modernú architektúru, tiché bývanie s dopravou situovanou na okraj bytového súboru, vnútornú oddychovo relaxačnú zónu – park, chodníky pre peších, lavičky a detské ihriská,“ prezentuje developer na webovej stránke projektu.

Nosnou ideou zóny je centrálny park, ktorý má dosiahnuť rozlohu až 30 000 m².

Developer kladie dôraz na dostatok zelene a priestorov určených pre relax

Stavebníkom projektu Arboria Park – Veterná je spoločnosť Arboria Veterná, s.r.o. Developerom celého projektu Arboria Park, ktorý má v budúcnosti pozostávať z viacerých bytových domov, je v Bratislave pôsobiaca spoločnosť Lucron Development, ktorá patrí do medzinárodnej developerskej skupiny s luxemburskými koreňmi.

V horizonte 10 rokov plánuje Lucron postaviť na Zátvore celý komplex bytových domov

Lucron pôsobí na Slovensku od roku 2005 a ich prvým projektom bol Edenpark v Bratislave pri Štrkoveckom jazere. Ide o rozsiahly komplex pozostávajúci z 268 bytov,  komerčnej pasáže s obchodnými prevádzkami na prízemí a podzemného parkoviska s 355 parkovacími státiami. Projekt bol dokončený v roku 2009.

„Našou snahou je nasledovať princípy našich materských spoločností a prinášať na Slovensko kvalitnú výstavbu európskej úrovne zohľadňujúcu lokálne potreby slovenského trhu a napĺňajúcu predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní. Naši luxemburskí partneri IKOGEST a Promobe Finance patria v Luxembursku dlhoročne medzi najväčšie developerské spoločnosti. V súčasnosti developujú desiatky rezidenčných, kancelárskych a komerčných projektov,“ približuje pozadie spoločnosti a ciele podnikania na Slovensku Lucron Development.

Vizualizácie: Lucron Development


Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2011 3:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prvý bytový dom komplexu Arboria Park Veterná má byť dokončený za 18 mesiacov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.