reklama

Prvý bytový dom komplexu Arboria Park Veterná má byť dokončený za 18 mesiacov

Developer projektu Arboria Park na Veternej ulici odštartoval terénne úpravy a zemné práce na pozemkoch, kde plánuje v najbližších týždňoch začať výstavbu prvého z plánovaného komplexu obytných domov.

Arboria Park susedí so sídliskom Zátvor. Prvý sedempodlažný obytný dom s 96 bytmi má plánovaný začiatok výstavby v septembri 2011, predpokladané ukončenie stavebných prác je naplánované na marec v roku 2013.
V súčasnosti sa predávajú 1-izbové byty za cenu od 49 950 eur, za 2 – izbový byt zaplatíte najmenej 74 475 eur, ceny trojizbových bytov začínajú od 92 250 eur, 4 – izbový byt dostanete za cenu začínajúcu na úrovni 132 700 eur.

Vizualizácia prvého bytového domu projektu Arboria Park Veterná

„Arboria Park je rozsiahly obytný komplex, ktorý bude pozostávať z viacerých bytových domov prepojených zeleným parkom. Je to projekt, ktorý prináša moderné, tiché bývanie, určené najmä pre rodiny, ale aj pre všetkých ľudí, ktorí vedia oceniť kvalitu a komfort. Budúcim obyvateľom ponúkne kvalitnú modernú architektúru, tiché bývanie s dopravou situovanou na okraj bytového súboru, vnútornú oddychovo relaxačnú zónu – park, chodníky pre peších, lavičky a detské ihriská,” prezentuje developer na webovej stránke projektu.

Nosnou ideou zóny je centrálny park, ktorý má dosiahnuť rozlohu až 30 000 m².

Developer kladie dôraz na dostatok zelene a priestorov určených pre relax

Stavebníkom projektu Arboria Park – Veterná je spoločnosť Arboria Veterná, s.r.o. Developerom celého projektu Arboria Park, ktorý má v budúcnosti pozostávať z viacerých bytových domov, je v Bratislave pôsobiaca spoločnosť Lucron Development, ktorá patrí do medzinárodnej developerskej skupiny s luxemburskými koreňmi.

V horizonte 10 rokov plánuje Lucron postaviť na Zátvore celý komplex bytových domov

Lucron pôsobí na Slovensku od roku 2005 a ich prvým projektom bol Edenpark v Bratislave pri Štrkoveckom jazere. Ide o rozsiahly komplex pozostávajúci z 268 bytov,  komerčnej pasáže s obchodnými prevádzkami na prízemí a podzemného parkoviska s 355 parkovacími státiami. Projekt bol dokončený v roku 2009.

„Našou snahou je nasledovať princípy našich materských spoločností a prinášať na Slovensko kvalitnú výstavbu európskej úrovne zohľadňujúcu lokálne potreby slovenského trhu a napĺňajúcu predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní. Naši luxemburskí partneri IKOGEST a Promobe Finance patria v Luxembursku dlhoročne medzi najväčšie developerské spoločnosti. V súčasnosti developujú desiatky rezidenčných, kancelárskych a komerčných projektov,” približuje pozadie spoločnosti a ciele podnikania na Slovensku Lucron Development.

Vizualizácie: Lucron Development


Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2011 3:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prvý bytový dom komplexu Arboria Park Veterná má byť dokončený za 18 mesiacov”

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.