reklama

Arboria Park Veterná hlási: Kolaudujeme!

-inzercia-

Prvý bytový dom z rezidenčného projektu Arboria park Veterná prechádza v týchto dňoch kolaudačným konaním a už v decembri sa sem nasťahujú prví šťastní majitelia.

Vysadený park spolu s moderným detským ihriskom potvrdzujú, že motto projektu „Na jednom mieste v parku aj v meste“ sa stáva realitou.

Nadchádzajúce zimné mesiace sú z pohľadu nájomcov a majiteľov bytov synonymom väčšej spotreby elektrickej energie, teplej vody a v neposlednom rade obdobím radiátorov zapnutých na najvyšší možný stupeň.


Skutočnosť (vľavo) versus vizuál. Kliknite pre zväčšenie

Keď neskôr obdržíme vyúčtovanie o spotrebe, nejeden z nás sa začne zamýšľať nad všetkými možnými spôsobmi, ako práve na týchto položkách ušetriť.

Po čase, keď mínusové teploty vystrieda jar a príroda sa začne prebúdzať, vychutnávame si prechádzky v prírode, vyhľadávame príjemné a pokojné prostredie na trávenie voľných chvíľ so svojimi najbližšími.

Skĺbenie bývania v peknom prostredí s nízkymi nákladmi je teda bezpochyby príjemnou predstavou. Nebuďte skromní a pridajte k tomu tiež bezpečnosť, úplnú občiansku vybavenosť, lokalitu s dobrým dopravným napojením a dostatkom parkovacích plôch.

Majiteľ bytu v Arboria parku Veterná bude môcť využívať komfort všetkého, čo ste si práve prečítali: Nízke náklady na bývanie a ušetrené energie, centrálny park s relaxačnými zónami, detské ihrisko, kamerový systém monitorujúci všetky vchody do domu, blízkosť obchodného domu Tesco, materskej škôlky, lekárne i zastávky MHD, rýchlu dostupnosť do centra a zároveň priame dopravné napojenie na diaľnicu, vyhradené parkovisko len pre obyvateľov domu i možnosť dokúpenia parkovacieho státia v podzemnej garáži.


Navyše, podobná životná úroveň obyvateľov novostavby určite prispeje k príjemným susedským vzťahom. A čo môže byť krajšie ako grilovačka s priateľmi v predzáhradke vášho bytu?

Poďme si niektoré „vychytávky“ Arboria parku Veterná predstaviť bližšie. Nižšie náklady na bývanie a ušetrené energie sú dosiahnuté vďaka použitým moderným stavebným technológiám a kvalitnému zatepleniu minerálnou vlnou o hrúbke 12 cm spolu s trvácnou nemeckou omietkou značky STO.

Všetky byty sú vynikajúco dispozične vyriešené a zariadené kvalitne, v kompletnom štandarde. V rámci toho sú použité: nemecký okenný profil Rehau, kúpeľňové dlažby a obklady značky Peronda, značková sanita Ideal Standard. Vysokorýchlostný optický internet a digitálna televízia v každej izbe sú samozrejmosťou. V spoločných priestoroch bytového domu bola použitá gresová dlažba Villeroy & Boch.

Okrem kvalitného bytového štandardu sa v projekte mimoriadne dbalo na kvalitu stavebných prác. Arboria park realizuje skúsená stavebná spoločnosť YIT Reding a.s., patriaca do nadnárodnej skupiny YIT, ktorá v roku 2012 oslavuje 100 rokov od jej vzniku a momentálne pôsobí v štrnástich krajinách Európy. 

Detské ihriská tvoriace súčasť centrálneho parku o rozlohe 30 tisíc štvorcových metrov, z ktorých bude prvé skolaudované zároveň s bytovým domom, sú renomovanej značky HAGS. Táto švédska spoločnosť je všeobecne známa svojím dôrazom na bezpečnosť a estetickosť.

Tak, čo poviete, páčilo by sa vám bývať na jednom mieste v parku aj v meste?

Ak sa rozhodujete o kúpe nehnuteľnosti a váhate, či si životnou investíciou obstaráte novostavbu alebo radšej zvolíte lacnejšiu variantu, ktorou je starší byt, je potrebné brať na zreteľ niekoľko dôležitých faktov.

Kúpa bytu je dlhodobá investícia, pri ktorej je podstatná kvalita, dnešná kúpna cena, náklady na prevádzku a v neposlednom rade aj predajná cena v budúcnosti. Preto je rozumnejšie z dlhodobého hľadiska neprihliadať len na momentálnu predajnú cenu, ale aj na ďalšie faktory, s ktorými sa budete musieť pribúdajúcim vekom nehnuteľnosti náležite zaoberať.

Všetky informácie o rezidenčnom projekte Arboria park Veterná nájdete na www.arboria.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 15. novembra 2012 14:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.