reklama

Projekt Bottova má úspech, za pár mesiacov je predaných už 70 percent bytov

-inzercia-

Výstavba druhej etapy projektu Bottova situovaného medzi základnou školou a športovým gymnáziom v dotyku botanickej záhrady začala len v máji 2015. Podľa aktuálnych informácií záujemcovia si od začiatku marca, kedy spustili predpredaj, zarezervovali väčšinu z celkového počtu 69 bytov.

V šesťpodlažnom objekte budú jedno až štvorizbové byty s rozlohou od 34,47 m2 až do 113 m2 s veľkoryso navrhnutými balkónmi alebo terasami. Navyše ku každému z bytov prislúcha nadštandardná pivničná kobka s rozlohou až 4,2 metra štvorcového.

Súčasťou bytového domu, ktorý bude postavený len ako bytovka bez doplnkových polyfunkčných funkcií, je aj podzemné parkovisko pre 60 vozidiel. Ďalšie parkovisko pre 50 áut postavil investor, ktorým je trnavská spoločnosť ISMONT, niekoľko desiatok krokov od bytovky.

„Výstavba bytového domu Bottova pokračuje podľa stanoveného harmonogramu. V súčasnosti sa budujú základy stavby, cieľom stavebníka je dokončiť hrubú stavbu pred koncom tohto roka. Interiérové práce sa budú realizovať počas zimy a v jarných mesiacoch. Projekt bude dokončený už v máji 2016, teda rok po zahájení stavebných prác,“ priblížil Michal Žitník zo spoločnosti Neoreal, ktorá zabezpečuje predaj bytov.

bottova1

bottova2
Už o necelý rok bude v týchto miestach stáť nový bytový dom

Podľa Žitníka za veľkým záujmom o projekt Bottova je treba hľadať najmä vynikajúcu lokalitu. Vplyv na pozitívny ohlas kupujúcich má aj rozumne navrhnutá cena či kvalitne riešený projekt s benefitmi pre budúcich rezidentov.

„V rámci projektu bola naplánovaná len jedna zmena. Namiesto klasického vykurovania bytov bude použité podlahové vykurovanie od kvalitného dodávateľa značky Rehau,“ poznamenal.

Bytový dom je navrhnutý tak, aby spĺňal prísne nároky na moderné bývanie pre všetky vekové kategórie. Prístup do všetkých častí domu bude vyhovovať súčasným normám na bezbariérovosť objektu. Prínosom bude aj zelená strecha, ktorá bude slúžiť na komunitné stretávanie sa obyvateľov. Objekt bude spĺnať štandardy pre označenie nízkoenergetický.

Bytový dom je lokalizovaný v dostatočnej vzdialenosti od dopravného ruchu, v priamom dotyku sa nachádza základná škola a športové gymnázium, iba zopár stoviek metrov ďalej fungujú materské školy.

Z domu do centra mesta sa po Študentskej ulici presuniete peši za asi sedem minút, v susedstve funguje tiež kvalitný voľnočasový areál Fortuna. Z bytovky je len na skok do Kamenného mlyna.

Viac informácií získate v spoločnosti Neoreal alebo už čoskoro na internetovej stránke www.bottova.eu.

V rámci komplexnej prezentácie projektu vzniklo aj veľmi zaujímavo spracované video:

Vizualizácie projektu Bottova:
bottova-viz3
bottova-viz2
bottova-viz1
bottova-viz4

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2015 18:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.