reklama

Do roka vyrastie na Vodárni 44 nových bytov

Na hranici sídlisk Hliny a Vodáreň postaví trnavská spoločnosť JMJ Real sedempodlažný obytný dom Adam so 44 jedno až štvorizbovými bytmi a obchodnými priestormi na prízemí.
Bytový dom bude postavený z klasických materiálov ako sú tehla a betón, investor sľubuje pre každý byt aj moderné technológie akú sú rozvody klimatizácie, videovrátnik či káblová televízia a internetové pripojenie pre každý byt.

BD Adam bude situovaný vedľa výmenníkovej stanice na Vodárni

Foto: vladyka

Projekt predpokladá s výstavbou dvadsiatich 1-izbových, šiestich 2-izbových, šestnástich 3-izbových a dvoch 4-izbových bytov. Najväčšie byty sú situované na najvyššom siedmom nadzemnom podlaží a ich priemerná rozhloha je 120 metrov štvorcových.
Priemerná rozloha 1-izbových bytov je 37 m², dvojizbové byty budú mať 54 m², okrem toho na najvyššom podlaží s rozlohou 73m². Trojizbové byty naprojektovali v priemernej veľkosti od 60 do 75 m², na najvyššom podlaží bude 3-izbový byt s rozlohou 100 metrov štvorcových.

Vizualizácie projektu spoločnosti JMJ Real, s.r.o.

Na prízemí sa okrem obchodného priestoru nachádza aj 44 parkovacích miest, ktoré si budú môcť majitelia bytov dokúpiť. V tejto fáze visí vo vzduchu otázka, ako ovplyvní fungovanie nového obytného domu Adam situáciu s parkovaním na Vodárni. Sídlisko, rovnako ako susedné Hliny, dlhodobo trpí na akútny nedostatok stoviek parkovacích miest.
Pôvodný investor plánoval na susediacich pozemkoch postaviť parkovací dom s platením parkovaním. Neskôr sa uvažovalo aj s výstavbou polyfunkcie, kde by niekoľko nižšie položených pochodí tvorili len parkovacie miesta a vyššie podlažia mali byť obytné.
Z projektu napokon zišlo, pravdepodobne z ekonomických dôvodov.

Vizualizácia projektu spoločnosti JMJ Real, s.r.o.


Spoločnosť JMJ Real chce výstavbu ukončiť podľa informácií zverejnených na internetovej stránke projektu do konca roku 2011.

Ulož ako PDF
Napísal 13. decembra 2010 2:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Do roka vyrastie na Vodárni 44 nových bytov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.