reklama

Prvý bytový dom projektu Pod Kaplnkou je pred dokončením, bývať môžete už o pár mesiacov

Vznikajúci projekt bytových domov “Pod Kaplnkou“ na okraji obce Košolná, len približne 10 minút jazdy od Trnavy, pokračuje podľa plánu. Stavebné práce výrazne pokročili, byty budú novým vlastníkom odovzdávať už v priebehu leta 2023.

Ako informovala trnavská spoločnosť BD12 v druhej polovici novembra 2022, štvorpodlažný bytový dom so 16 bytmi je takmer dokončený.

Na objekte je už zhotovené zateplenie aj fasáda, osadené sú strešné solárne panely na ohrev vody pripojené na dokončenú kotolňu, podlahové kúrenie, v interiéroch prebieha realizácia vnútorných omietok. Vo výstavbe je už aj parkovisko.

“Veľmi dobrou a dôležitou správou pre záujemcov o bývanie v Košolnej je, že sme zo zmlúv odstránili inflačnú doložku. To znamená, že kupujúci zaplatia za už postavený existujúci byt rovnakú cenu, za akú si ho zarezervovali, teda bez navýšenia,” zdôrazňuje investorská spoločnosť BD12.Aktuálny pohľad na bytový dom v Košolnej s fasádou či solárnymi panelmi, prebieha aj výstavba parkoviska

Pod Kaplnkou – ideálne bývanie pre mladé rodiny

Projekt Pod Kaplnkou pozostáva z dvoch bytových domov. V prvej etape vznikne 16 bytových jednotiek, investor už dnes pripravuje výstavbu druhého bytového domu s 12 bytmi, v susedstve prvého. S výstavbou plánujú začať už v najbližších mesiacoch.

Bytové domy v Košolnej sú zasadené do príjemného zeleného prostredia. Projekt je vytvorený hlavne pre mladých ľudí, ktorí hľadajú výhodné bývanie. V dosahu nových bytov je autobusová zastávka, vo vzdialenosti do piatich minút sa nachádza škola, škôlka, lekár, zubár, obchod a podobne.

Praktické dispozičné riešenie je ideálne pre rodiny či páry, ktoré potrebujú množstvo priestoru. Dvoj a trojizbové byty majú rozmery od 47 do 70 metrov štvorcových.

Súčasťou bytov sú aj priestranné balkóny s výhľadom na krásnu panorámu Malých Karpát.

Vonkajší priestor tvoria záhrady prislúchajúce k bytom na prízemí, komunitný priestor a, samozrejme, vonkajšie parkovacie miesta.

Každý byt na druhom až štvrtom podlaží má k dispozícii pivničnú kobku.


V interiéroch realizujú vnútorné omietky

Bohaté štandardné vybavenie
za výborné ceny

Ceny bytov štartujú už na hranici 125-tisíc eur.

V cene každého bytu je prevedenie štandard, v ktorom sú zahrnuté vymaľovanie stien, laminátové podlahy, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere, sanita, obklad a dlažba v kúpeľni a v toalete, vypínače, zásuvky.

Bytový dom je postavený v energetickej triede A0, čo znamená minimálnu energetickú záťaž.

Súčasťou každého bytu je jedno parkovacie miesto zahrnuté v cene bytu, rekuperácia, podlahové kúrenie a predpríprava na klimatizáciu, ako aj predpriprava na vonkajšie elektrické žalúzie. Byty so záhradkou majú vyvedený aj vonkajší prívod vody.

V cene bytov je tak všetko potrebné. Po výbere a inštalácii kuchynskej linky, ktorú ponechal investor v réžii budúceho majiteľa je byt plnohodnotne obývateľný.

Viac informácií nájdete na www.podkaplnkou.sk, tel.: 0917 232 243, e-mail: info@podkaplnkou.sk.

(PR)

Vizualizácie:

Zdroj: BD12

Ulož ako PDF
Napísal 24. novembra 2022 8:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.