reklama

V Parnase na okraji Bieleho Kostola začnú v priebehu jari stavať tretí bytový dom

Developerská skupina VenCorp pripravuje v lokalite Parnas v Bielom Kostole výstavbu tretieho bytového domu. Nový projekt je situovaný v susedstve existujúcej bytovky.

V Parnase bude pre záujemcov k dispozícii 47 nových bytov. Objekt je riešený ako šesťpodlažný celok bez podzemných podlaží.

Prvé nadzemné podlažie je využívané ako priestor pre hromadnú garáž s 12 parkovacími státiami. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, skladové priestory pre obyvateľov domu, vlastná kotolňa, kočikáreň a nevyhnutné technické zázemie. Päť nadzemných podlaží pozostáva z účelne riešených bytových jednotiek.

Jedno až trojizbové byty dosahujú výmery od 27 do 68 metrov štvborcových vrátane plochy balkóna, ceny sa pohybujú v rozsahu od 29 800 do 79 700 eur.

Parkovanie je riešené pod objektov alebo pred bytovým domom. Každý byt bude mať balkón alebo terasu.

bk-byty-1

Vizualizácia: Vencorp Development

Investor počíta so zahájením výstavby v priebehu jari 2016, odovzdávanie dokončených bytov novým majiteľov je naplánované na jún 2017.

Spoločnosť VenCorp, ktorá stála aj za prvou etapu realizácie zóny Parnas, si dáva za cieľ „vybudovať moderný bytový dom, ktorý umožní dosiahnuť pre nových obyvateľov pocit harmonického domova. Bytový dom PARNAS, ktorého architektúra umocňuje hodnotu bývania, je situovaný v susedstve existujúcej bytovej zástavby s nerušenými výhľadmi na okolitú prírodu“.

Výhodou lokality je podľa developera pokojnejšie prostredie a tichšie bývanie v porovnaní s mestskými sídliskami, spojenie s prírodou, panoramatické výhľady na Malé Karpaty, blízkosť Kamenného mlyna a zároveň blízkosť mesta.

Obytná zóna Parnas je vzdialená od Trnavy len asi 3 minúty jazdy autom, jazdí tu pravidelne MHD, približne 500 metrov od bytovky je materská škola.

Viac o projekte sa dozviete aj u predajcu bytov Parnas, spoločnosti maxx realitná kancelária (kontakt).

bk-byty-2

bk-byty-3

bk-byty-4

bk-byty-pano

Vizualizácie: Vencorp Development

Ulož ako PDF
Napísal 27. januára 2016 8:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.