reklama

Prvé byty projektu Pod Kaplnkou v obci Košolná odovzdajú už na jar 2023

Mnohí hľadajú pre svoje bývanie na jednej strane pokoj a tichú lokalitu, v ktorej zabudnú na ruch pracovného dňa, no na strane druhej by chceli bývať blízko mesta, aby mali všetko, čo potrebujú, na dosah. Presne tieto atribúty spĺňa nový projekt bytových domov “Pod Kaplnkou“ na okraji obce Košolná, len približne 10 minút jazdy od Trnavy, ktorý ponúka obe možnosti – tichú lokalitu a rýchlu dostupnosť do mesta.

Samotný bytový dom pôsobí moderným dojmom a je zasadený do príjemného zeleného prostredia. Projekt je vytvorený hlavne pre mladých ľudí, ktorí hľadajú výhodné bývanie. V dosahu nových bytov je autobusová zastávka, vo vzdialenosti do piatich minút sa nachádza škola, škôlka, lekár, zubár, obchod a podobne.

Nespornou výhodou pokojnej lokality je krásny výhľad a blízka dostupnosť Malých Karpát, ktoré sú vzdialené naozaj na skok.


Vizualizácia bytových domov

Projekt Pod Kaplnkou pozostáva z dvoch bytových domov. V prvej etape trnavská spoločnosť BD12 stavia štvorpodlažný objekt, v ktorom je naprojektovaných 16 bytových jednotiek. V súčasnosti je už dokončená hrubá stavba.

Praktické a priestranné dispozičné riešenie je ideálne pre rodiny či páry, ktoré potrebujú množstvo priestoru. Dvoj a trojizbové byty majú rozmery od 47 do 70 metrov štvorcových.

Súčasťou bytov sú aj priestranné balkóny s výhľadom na krásnu panorámu Malých Karpát.

Vonkajší priestor tvoria záhrady prislúchajúce k bytom na prízemí, komunitný priestor a, samozrejme, vonkajšie parkovacie miesta.

Každý byt na druhom až štvrtom podlaží má k dispozícii pivničnú kobku.

Bytové jednotky budú odovzdané novým vlastníkom v prevedení štandard, ktorý obsahuje všetko potrebné, okrem kuchynskej linky. Teda obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere, parkety. V bytoch sa nachádza podlahové kúrenie. Vo všetkých bytoch budú zabudované rozvody na osadenie klimatizácie.

Ceny bytov štartujú už na cene 125-tisíc eur.

Trnavská spoločnosť BD12 už teraz pripravuje výstavbu druhého bytového domu s dvanástimi bytmi v susedstve prvého. S výstavbou plánujú začať už v najbližších mesiacoch.

Viac informácií nájdete na www.podkaplnkou.sk, tel.: 0917 232 243, e-mail: info@podkaplnkou.sk.

(PR)

FOTO A VIZUALIZÁCIE (Zdroj: BD12):


Aktuálny priebeh výstavby, 13. august 2022

Ulož ako PDF
Napísal 15. augusta 2022 8:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.