reklama

Prvý bytový dom projektu Pod Kaplnkou v Košolnej je skolaudovaný. Bývať môžete už počas tohto leta

Prvý z dvoch bytových domov projektu “Pod Kaplnkou“ na okraji obce Košolná, len približne 10 minút jazdy od Trnavy, má za sebou úspešné kolaudačné konanie. Vlastníci nových bytov sa tak budú sťahovať do nového už počas tohto leta.

Prvý z dvojice štvorpodlažných bytových domov so 16 bytmi skolaudovali v priebehu júna 2023.

Ako nás informovala trnavská spoločnosť BD12, aktuálne prebiehajú najmä interiérové práce v podobe dokončovania kúpeľní, inštalácie sanity, podláh či maliarskych prác podľa výberu budúcich majiteľov.

Stavbu samotného bytového domu prakticky dokončili už pred niekoľkými mesiacmi, vrátane zateplenia objektu, fasády, strešných solárnych panelov na ohrev vody pripojených na dokončenú kotolňu, podlahového kúrenia bytov či vonkajšieho parkoviska.Bytový dom sa nachádza na okraji obce a ponúka pekné výhľady do krajiny

Pod Kaplnkou – ideálne bývanie pre mladé rodiny

Projekt Pod Kaplnkou pozostáva z dvoch bytových domov. V prvej etape vzniklo 16 bytových jednotiek. Trnavský investor už pokračuje vo výstavbe druhého bytového domu s 12 bytmi, v susedstve prvého.

Bytové domy v Košolnej sú zasadené do príjemného prostredia na okraji obce. Projekt je vytvorený hlavne pre mladých ľudí, ako aj tých, ktorí hľadajú výhodné bývanie. Byty na prízemí sú bezbariérové. Spoločné priestory (chodby a schodisko) sú príjemné presvetlené oknami.

Pred bytovými domami je autobusová zastávka, vo vzdialenosti do piatich minút sa nachádza škola, škôlka, lekár, zubár, obchod a služby.

Praktické dispozičné riešenie je ideálne pre rodiny či páry, ktoré potrebujú dostatok priestoru. Dvoj a trojizbové byty majú rozmery od 47 do 70 metrov štvorcových.

Súčasťou bytov sú aj balkóny s výmerou 4 m2 s výhľadom na krásnu panorámu Malých Karpát.

Byty na prízemí majú oplotený vonkajší priestor (záhradku), ktorá prislúcha k týmto bytom. V cene každého bytu je vonkajšie parkovacie miesto s možnosťou kúpy ďalšieho. Byty na druhom až štvrtom podlaží majú k dispozícii pivničnú kobku.

Bohaté štandardné vybavenie
za výborné ceny

Ceny bytov štartujú už na hranici 125-tisíc eur.

Byty sú v prevedení štandard, v ktorom sú zahrnuté podlahy, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere, sanita, obklad a dlažba v kúpeľni a v toalete, vypínače, zásuvky. Budúci majitelia majú možnosť výberu obkladov, dlažieb, parkiet a interiérových dverí podľa ponuky.

Bytový dom je postavený v energetickej triede A0, čo znamená minimálnu energetickú záťaž.

Samozrejmosťou vybavenia bytov je rekuperácia, podlahové kúrenie a predpríprava na klimatizáciu, ako aj predpriprava na vonkajšie elektrické žalúzie. Byty so záhradkou majú vyvedený aj vonkajší prívod vody.

V cene bytov je tak všetko potrebné. Po výbere a inštalácii kuchynskej linky, ktorú ponechal investor v réžii budúceho majiteľa je byt plnohodnotne obývateľný.

Viac informácií nájdete na www.podkaplnkou.sk, tel.: 0917 232 243, e-mail: info@podkaplnkou.sk.

(PR)


Dokončené parkovisko pre obyvateľov bytového domu


Pohľady do interiérov, ktoré priebežne dokončujú podľa želaní nových vlastníkov

Ulož ako PDF
Napísal 9. augusta 2023 12:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.