reklama

Skúsený zlodej vykradol rodinný dom v čase, keď jeho majitelia spali

Dvadsaťosemročný v minulosti súdne trestaný Trnavčan E. H. sa podľa polície vlámal v noci zo stredy na štvrtok 12. apríla do rodinného domu v Trnave.

Zlodejovi neprekážala ani skutočnosť, že v tom čase spali v dome jeho majitelia.

Muž preskočil oplotenie a cez garážové okno sa vlámal dnu. Z domu ukradol mobilný telefón, dámsku kabelku s osobnými dokladmi, platobnými kartami a inými osobnými vecami. Majiteľom spôsobil na ukradnutých veciach a poškodení zariadenia škodu vyše 1300 eur,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Policajti podľa jej slov „na základe operatívnych poznatkov policajti podozrivého muža už na druhý deň predviedli na obvodné oddelenie„.

Po vykonaní procesných úkonov a získaní dostatočných dôkazov poverený príslušník obvodného oddelenia páchateľa obvinil z prečinu krádeže. Na základe rozhodnutia súdu ho polícia už eskortovala do výkonu väzby.

Za krádež v minulosti už trestanému mužovi hrozí odňatie slobody na dva roky, pričom polícia preveruje jeho podiel aj na iných krádežiach,“ uzavrela M. Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 16. apríla 2012 15:19. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Skúsený zlodej vykradol rodinný dom v čase, keď jeho majitelia spali”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.