reklama

Na trnavskej radnici bude deň otvorených dverí

Historické objekty trnavskej radnice, vrátane zrenovovaného západného krídla, priestory modernej konferenčnej sály, ale aj kancelárie mestských štatutárov si budú môcť prezrieť záujemci pri príležitosti Dňa otvorených dverí v piatok 1. júna.

Podujatie je určené širokej verejnosti, rovnako tak najmenším Trnavčanom.

Návštevníci radnice budú mať možnosť zoznámiť sa s interiérmi historických objektov, poprechádzať sa po radnici, spoznať, ako funguje mestský parlament, prípadne sa osobne stretnúť so štatutármi mesta, teda primátorom a viceprimátormi, priamo na ich pracovisku,” priblížil vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.


Západné krídlo radnice

Zámerom podujatia je prezentovať nielen samotné objekty historickej radnice, ale aj priblížiť obyvateľom mesta prácu mestskej samosprávy.

Radnica bude otvorená pre verejnosť od 10. do 18. hodiny.

S konkrétnym programom vás zoznámime v druhej polovici mája.

Ulož ako PDF
Napísal 8. mája 2012 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

2 komentáre pre “Na trnavskej radnici bude deň otvorených dverí”

 1. 1
  vlaDyka says:

  A večer na Noc kostolov …. ;)

 2. 2
  vlaDyka says:

  BTW, chcelo by to už uviesť program – na vylepený plagát som už v meste narazil – kde je zoznam všetkých akcií v rámci tohoto podujatia !
  A hneď zverejniť bod 2, akciu v zasadačke MÚ :
  14:00-18:00 prezentácia tém DYNAMICKÁ A STATICKÁ DOPRAVA a PEŠIA ZÓNA-REKONŠTRUKCIA.,…
  Takže, kto si myslí, že do toho chce niečo povedať, myslím si, že práve tu môže …a má.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.