reklama

Mladý muž z Dobrej Vody ukončil svoj život skokom do rokliny

V utorok 8. mája po 17.30 hodine bola vyslaná štvorčlenná skupina trnavských hasičov do lesov neďaleko Dobrej Vody, kde našiel miestny obyvateľ mŕtve telo 25-ročného muža z rovnakej obce.

Okresné riaditeľstvo HaZZ v Trnave prijalo prostredníctvom integrovaného záchranného systému žiadosť o súčinnosť pri vytiahnutí usmrtenej osoby z 30 metrov hlbokej rokliny. Na miesto, kde sa nachádzali aj príslušníci polície a súdny lekár, vyrazili štyria príslušníci s technikou. Príslušníci HaZZ sa premiestnili na skalnú plošinu, kde vytvorili kotviace stanovisko. Usmrtenú osoba pomocou lezeckej techniky vytiahli z rokliny a následne odniesli ťažko prístupným terénom asi 300 metrov k vozidlu pohrebnej služby. Po zadokumentovaní sa jednotka vrátila na základňu o 22.26 hodine,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Falajtar.FOTO: HaZZ Trnava

Podľa informácií portálu trnava-live.sk v rokline ležalo telo 25-ročného obyvateľa Dobrej Vody, ktorý sa po tom, ako zanechal list na rozlúčku rozhodol sa dobrovoľne ukončiť svoj život skokom do rokliny.

Náročnej a nie každodennej úlohy dostať telo k vozidlu pohrebnej služby sa profesionálne zhostili hasiči z Trnavy.

Z psychickej aj fyzickej stránky to bol pre nás veľmi náročný zásah. Pracovali sme v ťažkom a neprístupnom teréne, nayvše s vedomím, že vyhasol život mladého človeka. Som rád, že sme spoločnými silami svoju úlohu zvládli,“ vyjadril sa veliteľ zásahu Daniel Benkovský z OR HaZZ v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 11. mája 2012 10:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mladý muž z Dobrej Vody ukončil svoj život skokom do rokliny”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.