reklama

Ženy BK AŠK Slávia Trnava skončili na výbornom druhom mieste v druhej lige

Cez víkend pokračovala 2. Liga- západ v basketbale žien.

V piatok 18.5. v zápase posledného, desiateho kola jarnej časti zavítali ženy BK AŠK Slávia Trnava k súperovi do Piešťan. V zápase, v ktorom boli Trnavčanky favoritom sa však hosťujúcim hráčkam nedarilo. Trnavčanky začali s osobnou obranou, ale súper ich predčil najmä presnou trojkovou streľbou, ktorou sa neustále dostával do vedenia vo vyrovnanom zápase. Po polčase slávistky vyskúšali zmenu- zónovú obranu, ale obrat v zápase to neprinieslo. Trnavské dievčatá nepremieňali jasné šance spod koša, ani trestné hody. Pri piešťanskej tesnej obrane sa nevedeli presadiť  a tak sa napokon z víťazstva tešili domáce hráčky.

Ilustračné foto

Ženy, piatok  18.5. 2012 od 17.00:
BKM Piešťany:BK AŠK Slávia Trnava 64:61 (36:33), body Trnavy: Belková 22, Fidlerová 13, Nádaská 9, Vysudilová 8, Kosmálová 5, Mrvová 4.

V kontexte celej basketbalovej sezóny  u žien je treba pochváliť tím za predvádzanú hru a nasadenie, ktoré ukazovali počas celej sezóny.

V tomto roku sa podarilo vytvoriť silné družstvo, ktoré hralo ako jeden kolektív, v kľude, bez stresu, bez dohadovania, s úsmevom pričom každá jedna hráčka hrala za celý kolektív, či už na ihrisku alebo fandila na lavičke. Konečné druhé miesto je vynikajúci úspech.

KONEČNÉ PORADIE:
1. BKM Junior Nitra 19 bodov, 2. AŠK Slávia Trnava 18, 3. Dubček Bratislava 16, 4. BK Petržalka 13, 5. Klokani Ivanka 12, 6. BKM Piešťany – KY 12.

a BK AŠK Slávia Trnava ďakujeme za podporu všetkým fanúšikom a priateľom Trnavského dievčenského basketbalu, ktorí podporovali všetky naše družstvá v sezóne 2011/12. Tešíme sa, že nám budú držať palce aj v budúcej sezóne 2012/2013!

Ulož ako PDF
Napísal 23. mája 2012 7:24. Článok je zaradený do rubriky: BASKETBAL - SLÁVIA TRNAVA. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.