reklama

Dobrofest pokračuje v nedeľu podvečer, divákov v sobotu neprilákali skvelí Veslári ani Smatanová

Prvý deň 19. ročníka hudobného festivalu Dobrofest odštartovalo v sobotu podvečer v Mestskom amfiteátri vystúpenie Natálie Mikuškovej.

Mladá speváčka nezaprela, že talent zdedila po svojom otcovi Allanovi Mikuškovi. Skvelý hlas a prejav v spojitosti s výbornou angličtinou dodali jej koncertu tú správnu kvalitu a švih.

Veslári z Košíc sú legendami country scény. Muzikanti, ovenčení množstvom významných cien, nad ktorými stojí honor najlepšej Európskej country skupiny za rok 2007, netajili prekvapenie, že na kapelu ich rangu, ktorá je zvyknutá hrávať pred mnohotisícčlenným publikom, prišlo v Trnave len niekoľko desiatok ľudí. „Vždy som si myslel, že Trnava je trošku väčšie mesto. Ja žijem na dedine, kde žije dvesto ľudí, to asi toľko ako je teraz tu,“ zavtipkoval na úvod výborného koncertu spevák Veslárov Roman Vitkovský.


Zuzana Smatanová si vyskúšala hru na dobro gitare

Po viac ako hodinovom vystúpení skvelých východniarov prišla na scénu zlatá slávica Zuzana Smatanová. „Do Trnavy sme prišli hrať po roku. Ďakujeme organizátorom za pozvanie,“ vyhlásila.

Zuzana, rovnako ako predošlí účinkujúci, si počas svojich vystúpení zahrali aj na dobro gitaru. Svoje party s dobrom zvládla Zuzana aj jej predchodcovia so cťou.

Dobrofest pokračuje v nedeľu od 16.40 hodiny tanečným vystúpením skupiny Maryland, od 16.50 koncertuje Váh River Band, o 17.50 sa predstavia Allan Mikušek & AM Band. Záver Dobrofestu obstará vystúpenie legendárneho pesničkára Wabi Daněka od 19.30 hodiny.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 3. júna 2012 10:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dobrofest pokračuje v nedeľu podvečer, divákov v sobotu neprilákali skvelí Veslári ani Smatanová”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.