reklama

Polícia hľadá svedka tragickej nehody z Kozáckej ulice

Polícia stále vyšetruje smrteľnú dopravnú nehodu, ktorá sa stala 10.mája o 23. hodine na Kozáckej ulici v Trnave.

Za bližšie nevyjasnených okolností prišiel pri nehode o život 37 – ročný chodec.

Z doterajšieho vyšetrovania vyplynulo, že svedkom tejto dopravnej nehody mal byť cyklista, ktorý v tom čase prechádzal po Kozáckej ulici v smere od nemocnice na Zelenečskú ulicu. Tento neznámy cyklista našiel zraneného chodca ležať na ceste, privolal mu pomoc a potom z miesta odišiel. Jeho výpoveď by pomohla polícii objasniť okolnosti dopravnej nehody, preto polícia prosí tohto svedka, aby sa prihlásil na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru, alebo na bezplatnom čísle 158,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.


Kozácka ulica

Podľa doposiaľ zistených informácii vodič osobného motorového vozidla pravdepodobne prešiel po ležiacom chodcovi, ktorý na následky ťažkého zranenia v nemocnici podľahol. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

Ulož ako PDF
Napísal 18. júna 2012 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.