reklama

Muža v žeriave zavalila časť strechy, zraneniam podľahol

V pondelok 25. júna o 13.49 hodine bola prostredníctvom Koordinačného strediska Integrovaného záchranného systému v Trnave vyslaná hasičská jednotka k vyslobodzovaniu zavalenej osoby v kabíne žeriavu.

K udalosti došlo pri výstavbe obchodného domu v Hlohovci.FOTO: HaZZ

Na miesto udalosti bola vyslaní štyria príslušníci OR HaZZ v Piešťanoch z hasičskej stanice v Hlohovci. Po príjazde na miesto udalosti zasahujúci príslušníci prieskumom zistili, že ide o zavalenie osoby plechovou strešnou krytinou v kabíne žeriava. S pomocou pracovníkov na stavbe zasahujúci príslušníci muža vyslobodili a odovzdali ho do opatery zdravotnej služby. Zdravotníci začali okamžite s resuscitáciou, po dvadsiatich minútach však prítomný lekár konštatoval smrť,“ uviedol zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Fulajtar.

Po zdokumentovaní miesta udalosti sa jednotka HaZZ vrátila bez zranenia príslušníkov a poškodenia hasičskej techniky o 14.38 hod. na základňu.

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2012 8:54. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.