reklama

Na benefičnom koncerte v amfiteátri vystúpia Ewa Farna, Miroslav Dvorský či Peter Nagy

Mestský amfiteáter v Trnave bude už po druhý raz dejiskom benefičného koncertu Večer ľudí dobre vôle.

Program odvysiela v priamom prenose Slovenská televízia.

Koncert sa uskutoční pod záštitou podpredsedu NR SR Jána Figeľa, primátora mesta Trnavy Vladimíra Butka a emeritného biskupa Mons. Róberta Bezáka pri príležitosti štátneho sviatku SR sv. Cyrila a Metoda 4. júla 2012 o 20. hodine.

Koncertný program bude zostavený z vystúpení viacerých známych hudobných osobností ako Ewa Farna, sólisti SND Linda Ballová a Miroslav Dvorský, Peter Nagy, Martin Harich, Kandráčovci, Big Band Gustáva Broma a ďalších.

Vstup je voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2012 8:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kam vyraziť, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.