reklama

Počas Večera dobrej vôle vystúpia v amfiteátri skvelí umelci

Benefičný koncert Večer ľudí dobrej vôle sa presunul po Nitre a Levoči do Trnavy. Táto jedinečná akcia za celú dobu svojej existencie ukázala, že ľuďom na Slovensku nie je osud iných ľahostajný a že vieme pomáhať tým, ktorí to naozaj potrebujú. Túto myšlienku podporia tento rok svojim vystúpením aj umelci Ewa Farna, No Name, Hrdza, spevácky zbor Lúčnice, Zora Jandová a Zdeněk Merta, ale aj Kandráčovci a Lucia Duchoňová (trnavská speváčka nominovaná na prestížnu cenu Grammy).

Koncert sa uskutoční 4. júla 2011 od 20:00 v Mestskom amfiteátri v Trnave a v priamom prenose ho odvysiela STV a SRo. Celým večerom bude sprevádzať Alena Heribanová, ktorá je tvárou Nadácie Prameň.

Od 1. 7. 2011 bude prebiehať aj verejná zbierka na Konto ľudí dobrej vôle.

Prispieť môžete aj vy. Ako? Stačí odoslať prázdnu SMS na číslo 807 v sieti Orange Slovensko a T-Mobile Slovensko, alebo zaslať ľubovoľnú čiastku na účet verejnej zbierky uvedený na web stránke.

Organizátori: nadácia Prameň v spolupráci s Mestom Trnavou
Záštitu nad koncertom prevzali Ján Figeľ, Vladimír Butko a Mons. Róbert Bezák.

Pomôžte nám pomáhať!
Ďakujeme.

Ewa Farna a Čechomor

Ulož ako PDF
Napísal 30. júna 2011 3:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.