reklama

V bohunickom amfiteátri vystúpia Dano Heriban, Adam Ďurica, Hex aj Bystrík Banda

Krásne prostredie amfiteátra umiestneného v kaštieľskom parku v Jaslovských Bohuniciach bude dejiskom zaujímavého dvojdňového podujatia. Do Jaslovských Bohuníc prídu známi hudobníci aj herci.

Počas dvoch dní 17. a 18. júna 2016 budú Jaslovské Bohunice dejiskom Festivalu V Bohunicách pri kaštieli.

Prvý deň podujatia bude patriť výbornému divadelnému predstaveniu www.narodnycintorin.sk.

Prvý slovenský divadelný sitcom s originálnymi pesničkami privezie do Jaslovských Bohuníc Slovenské komorné divadlo Martin. V hre so zaujímavým názvom www.narodnycintorin.sk uvidia diváci Trnavčana Dana Heribana, Mareka Geišberga, Františka Výrostka, Henrietu Jančišinovú-Kollárikovú, Zuzanu Rohoňovú a ďalších.

Druhý deň festivalu bude patriť koncertom.

amfiteater-jb
Amfiteáter v Jaslovských Bohuniciach

Foto: Obec Jaslovské Bohunice / FOTO 4F

Organizačný tím z Obecného úradu v Jaslovských Bohuniciach pozval do miestneho moderného amfiteátra Adama Ďuricu, Hex, Bystrík Bandu, kapelu Family Friend a tanečníkov zo Street Beat Crew.

Sobotným večerom bude sprevádzať herec a spevák Dano Heriban.

Vstupné na podujatie je 7 eur (piatok) a 10 eur (sobota).

Vstupenky budú k dipozícii priamo na mieste, zopár z vás bude mať možnosť získať vstupenky aj v súťaži, ktorú vyhlásime na stránkach trnava-live.sk na prelome mája a júna.

VIDEOPOZVÁNKA:

vbohunicach-pl

Ulož ako PDF
Napísal 4. mája 2016 8:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.