reklama

Na festivale „V Bohunicách pri kaštieli“ vystúpia Knechtová, Gladiator, Hudba z Marsu aj Veľký zbor donských kozákov

Amfiteáter v Jaslovských Bohuniciach ožije počas najbližšieho víkendu 16. a 17. júna 2017 dvojdňovým podujatím „V Bohunicách pri kaštieli“. Domácim organizátorom sa podarilo zabezpečiť lákavých interpretov a vyskladať naozaj hodnotný a zaujímavý kultúrny program. Na svoje si prídu priaznivci hudby, tanca aj divadelnej komédie.

Piatok bude v bohunickom amfiteátri, ktorý je situovaný v peknom prostredí rozsiahleho parku, patriť najmä hudobným fanúšikom.

O 20. hodine vystúpi na pódiu akustické kvarteto prezentujúce štýl blues a country blues SECOND BAND z Trnavy.

Druhého účinikujúceho netreba predstavovať – koncert jednej z komerčne najúspešnejších slovenských pop-rockových kapiel GLADIATOR odštarutje o 21. 30 hodine.


Amfiteáter v Jaslovských Bohuniciach

Gladiatorov vystrieda o 23. hodine úspešná slovenská speváčka KATKA KNECHTOVÁ s kapelou a program prvého festivalového dňa uzavrie veselá, zábavná a vždy skvele naladená trnavská kapela HUDBA Z MARSU. Ich koncert začne 30 minút po polnoci.

V prestávkach medzi kapelami ukážu svoje umenie tanečníci zo STREET BEATS CREW.

Sobotný program otvorí o 19. hodine vystúpenie VEĽKÉHO ZBORU DONSKÝCH KOZÁKOV. Publikum sa môže tešiť na hudobno-tanečný zážitok, ktorý v sebe snúbi sakrálne spevy s kozáckymi, ruskými a ukrajinskými piesňami, a zároveň obsahuje aj významné diela klasickej hudby.

Záver festivalu „V Bohunicách pri kaštieli“ bude patriť divadelnej komédii VER(EJ)NÝ MILENEC.

Divákom sa predstavia Sláva Daubnerová, Karin Haydu, Mirka Partlová a v hlavnej úlohe večne usmiaty Igor Adamec známy napríklad z televízneho seriálu Mafstory či divadelného predstavenia English is easy, Csaba is dead.

Svetoznáma komédia amerického autora Neila Simona, Last of Red Hot Lovers, vtipným spôsobom prevedie diváka svetom plným nástrah, ktoré čakajú na muža po 22 ročnom manželstve.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2017 15:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.