reklama

Víkend na cestách v okolí Jaslovských Bohuníc bude patriť cestnej cyklistike

Cyklistický klub (CK) Olympik Trnava organzuje počas blížiaceho sa víkendu 7. a 8. augusta medzinárodné etapové preteky juniorov a mužov.
Program športového podujatia štartuje v sobotu o 16. hodine časovkou jednotlivcov na 18,5 km so štartom v Jaslovských Bohuniciach. Organizátori pripravili okruh vedúci z J. Bohuníc smerom na Špačince. Na križovatke pred Špačincami sa pretekári vrátia späť do J. Bohuníc, odkiaľ pokračujú do Paderoviec a Kátloviec, kde na nich čaká druhá obrátka späť do cieľa v Jaslovských Bohuniciach.
Štartovať sa bude v jednominútových intervaloch.

V nedeľu o 10. hodine sú na programe preteky s hromadným štartom na 120 km. Pelotón čaká tridsaťkilometrový okruh (Jaslovské Bohunice – Špačince – Dolné Dubové – Horné Dubové – Naháč – Dechtice – Kátlovce – Paderovce – Jaslovské Bohunice, ktorý si jazdci zopakujú spolu štyrikrát.

Preteky sa uskutočnia za otvorenej cestnej premávky, cyklistický pelotón bude označený sprievodnými a organizátorskými vozidlami.

Ulož ako PDF
Napísal 6. augusta 2010 17:52. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.