reklama

Víkend na cestách v okolí Trnavy bude patriť Slovenskému poháru v cestnej cyklistike

Slovenský zväz cyklistiky a CK Olympik Trnava usporiadajú počas víkendu v okolí Trnavy Slovenský pohár v cestnej cyklistike mužov a mládežníckych kategórií.

Podľa informácií riaditeľa pretekov Bohuslava Kujoviča z CK Olympik sobotňajší program štartuje o 14. hodine časovkou jednotlivcov pri letisku na Malženickej ceste.

Mladší žiaci odjazdia 5 kilometrov, starší žiaci desať, kadeti pätnásť, juniori dvadsať a muži 25 km. Trasa vedie od letiska smerom na Malženice a Pečeňady.

ILUSTRAČNÉ FOTO

V nedeľu 15. apríla odštartujú preteky jednotlivcov s hromadným štartom od 10. hodine v Suchej nad Parnou. Organizátori vytýčili 23-kilometrový okruh zo Suchej n.P. cez Košolnú, Dlhú, Dolné Orešany a Horné Orešany späť do Suchej nad Parnou.

Na mužov čaká 6 okruhov, mládežnícke kategórie odjazdia jedno až štyri okruhy.

Organizačný štáb pozýva na podujatie všetkých priaznivcov športu a cyklistiky.

Ulož ako PDF
Napísal 13. apríla 2012 10:05. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.