reklama

Trnavský Spartak otvoril sezónu vo veľkom štýle

Napriek tomu, že Corgoň liga štartuje až najbližšiu sobotu, Trnava žila futbalom už tú ostatnú. Od druhej popoludní do polnoci pripravil FC Spartak, v spolupráci s fanúšikmi, po štyroch rokoch odmlky, ďalší diel podujatia Bottega Spartak 2012.

Deň otvorených dverí, nielen pre fanúšikov, ale i rodiny s deťmi, sa vydaril nad očakávanie. A to i napriek dovolenkovému obdobiu a obrovskej horúčave. Nafukovacie atrakcie, maľovanie na tvár, vystúpenia hudobných skupín, súťaže, penaltový kráľ, vodný futbal, autogramiáda A mužstva, prehliadky interiéru štadióna, dražba retro dresov Ladislava Kunu, bohatá tombola, občerstvovacie stánky.

FOTO: LUKÁŠ GRINAJ/spartak.sk

Najmä večerný program mal veľký ohlas. Začal ho prípravný duel Spartaka s Vysočinou Jihlava (2:2), na ktorom bolo 2500 fanúšikov, pokračoval predstavovaním predstavovaním dorasteneckých majstrov Slovenska. Po nich už v tme, za prítomnosti bodových svetiel, nastupovali pred zaplnenú západnú tribúnu futbalisti A tímu. Predstavovačka kádra na novú sezónu vyvrcholila za tónov naživo hranej klubovej hymny Il Silenzio a pyrošou zo všetkých tribún.

Bol to skvelý deň, ktorý si užívali naši fanúšikovia od najmenších až po najstarších. Na podujatie počas dňa prišlo cez tritisíc fanúšikov, takmer rovnako ich bolo na prípravnom zápase s Jihlavou. Toto číslo je na Slovensku nevídané a závidieť by nám ho mohol každý iný klub na ligovom zápase. Záver podujatia, v podobe pyrošou od našich fanúšikov, bol čerešničkou na torte. Sme nesmierne radi, že atmosféru si užívali a vysoko hodnotili aj hráči a celý realizačný tím. Opäť sa ukázalo, ktoré mesto je futbalovou jednotkou, kto je majstrom tribún. Sú to jednoznačne naši fanúšikovia, za čo im patrí veľká vďaka,“ povedal PR a event manažér klubu Marek Ondrejka.

FOTO: LUKÁŠ GRINAJ/spartak.sk

V Trnave teda sezónu už odštartovali. A to veľkolepo. Na ostrý štart Corgoň ligy si však fanúšikovia musia ešte počkať do soboty 14. júla, kedy zverenci trénera Pavla Hoftycha privítajú na Štadióne Antona Malatinského o 19.30 h MFK Košice.

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2012 8:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavský Spartak otvoril sezónu vo veľkom štýle”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.