reklama

FC Spartak finančne pomôže obyvateľom Bieleho Kostola zasiahnutých tragickým výbuchom

Futbalový klub FC Spartak Trnava sa rozhodol finančne pomôcť obyvateľom obce Biely Kostol, ktorých postihlo v sobotu 13. mája 2023 nešťastie v podobe výbuchu plynu v jednej z bytoviek.

„Život už človeku nikto nenavráti, no ďalšie rodiny prišli o strechu nad hlavou, keďže časť poškodeného bytového domu sa kvôli narušenej statike bude musieť búrať. Každé nešťastie spustí vlnu solidarity a v rámci podpory komunity chce pomôcť aj Spartak Trnava,“ vyhlásil klub.

Na odstránenie následkov nešťastia postihntým rodinám venuje trnavský Spartak euro z každého predaného lístka na najbližší ligový zápas so Žilinou (20. mája o 18. h) a túto sumu potom navýši o 1000 eur.

„Každý tak môže prispieť už len tým, že si kúpi lístok a príde osobne podporiť spartakovcov na rozlúčke so sezónou,“ pripomína trnavský tím.

Lístky je možné zakúpiť online alebo vo fanshope https://fcspartaktrnava.com/so-zilinou-rozlucka-so-sezonou-po-zapase-autogramiada/.

Samozrejme, ak chce niekto prispieť viac, môže tak urobiť vložením ľubovoľnej sumy na transparentný účet, ktorý zriadila obec Biely Kostol na tento účel.

Ilustračné foto: FC Spartak / Lukáš Grinaj

Ulož ako PDF
Napísal 15. mája 2023 12:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.