reklama

Bronzová olympionička Danka Barteková sa onedlho sťahuje do Bieleho Kostola

Danka Barteková, jedna z najúspešnejších slovenských športovkýň, slovenská reprezentantka v streleckej disciplíne skeet. Na svojom konte má množstvo cien a najvyšších ocenení. Jej najnovším, a zároveň najväčším triumfom kariéry je bronzová medaila na XXX.Olympijských hrách v Londýne.

Je cieľavedomá, vie čo chce v živote dosiahnuť. A tak ako je náročná na seba, kladie vysoké nároky aj na svoje nové bývanie.

Dozvedeli sme sa, že sa sťahujete do nového domu. Akú lokalitu ste si vybrali a prečo?
– Vybrala som si byt v Bielom Kostole, dedinke v tesnej blízkosti Trnavy. Do mesta ma to neťahá, chcem mať svoj pokoj a súkromie. Avšak zároveň sa nechcem vzdať blízkosti mesta a takisto strelnice, kde trávim najviac času. Keďže teraz ju budem mať vzdialenú 5 minút autom od svojho bývania, je pre mňa táto lokalita ideálna.

Čo musí bývanie spĺňať, aby ste boli spokojná? Musí to byť veľký dom so záhradou, alebo skôr menší, komfortný byt?
– Keďže sa chystám bývať sama, zvolila som si radšej byt, ktorý mi poskytne dostatočne veľký priestor, ktorý potrebujem, ale zároveň nebude vyžadovať takú starostlivosť a údržbu. Pochádzam z dediny a záhrada je pre mňa veľkým relaxom, takže ani pri mojom novom byte nemôže chýbať terasa a záhrada s trávnikom, kde sa teším na chvíle oddychu so šálkou čaju a dobrou knihou. Doma chcem mať pokoj a poriadne si oddýchnuť, preto som si vybrala tento spôsob bývania.


Danka Barteková to bude mať z Bieleho Kostola na trnavskú strelnicu blízko

Vybrali ste si bývanie v Bielom Kostole, kde sa práve dokončujú atraktívne domy. Zisťovali ste si vopred kto domy stavia, aké materiály k výstavbe používa, aké su zámery developera ?
– Samozrejme, zisťovala som si informácie o developerovi a takisto o firme, ktorá výstavbu zabezpečuje a obe na mňa pôsobia veľmi profesionálne. Prístup z oboch strán je veľmi ústretový. Asi najdôležitejším dôvodom, prečo som si vybrala práve projekt Na výslní je, že domy sú nízkoenergentické, postavené z kvalitných materiálov a nenáročné na vykurovanie najmä v zimnom období. Keď už som sa rozhodla investovať, chcem za svoje peniaze dostať najvyššiu kvalitu. Rýchlo sa mi to potom vráti.

Zaujímajú vás pri výbere bývania aj prípadné služby, ktoré developer ponúka?
– Keďže som zaneprázdnená svojím zamestnaním, samozrejme, že ma zaujímalo, či sa po nasťahovaní budem môcť spoľahnúť na služby, ktoré mi developer môže ponúknuť. Už teraz viem, že si zo širokej ponuky vyberiem tie, ktoré ma odbremenia od starostlivosti o záhradu a samotnú údržbu bytu. Nemusím sa stresovať, pretože sa môžem spoľahnúť, že prípadný problém vyriešia za mňa odborníci a nemusím zložito zháňať inštalatérov, plynárov alebo záhradníkov, či iných opravárov a remeselníkov. Všetko zabezpečuje developer a správca objektu.

Čo vás na ponukách pri výbere Vášho nového domu najviac zaujalo?
– Projekt ma zaujal najmä celkovou myšlienkou, poskytnúť komfortné a energeticky nenáročné bývanie, ktoré spája blízkosť mesta a jeho vybavenosť, s pokojom dedinského prostredia. Takisto ma potešila občianska vybavenosť, s ktorou projekt do budúcna počíta.

Na čo sa v novom bývaní najviac tešite?
– Teším sa predovšetkým na svoj vlastný priestor, moje súkromie. Ale takisto na oddych na slnečnej terase a večerné grilovačky s priateľmi.

Zhovárala sa Lenka Strelecká

Ulož ako PDF
Napísal 3. augusta 2012 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Bronzová olympionička Danka Barteková sa onedlho sťahuje do Bieleho Kostola”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.