reklama

Búrka v regióne zhadzovala stromy, elektrické vedenie, aj strešnú krytinu

Búrková činnosť sprevádzaná silným vetrom, dažďom, a miestami aj krúpami, spôsobila vo štvrtok 19. júla škody vo viacerých lokalitách Trnavského kraja.

Podľa informácií zastupujúceho hovorcu KR HaZZ v Trnave Martina Fulajtara hasiči z Trnavy, Galanty, Piešťan, Hlohovca, Senice, Kútov a Dunajskej Stredy zaznamenali až od štvrtkového popoludnia do nočných hodín na piatok 20. júla spolu až 22 výjazdov.


FOTO: HaZZ

Najčastejšie išlo o odstraňovanie spadnutých stromov z miestnych komunikácií, poškodené stĺpy elektrického a telefónneho vedenia, ďalej o strhnutú strechu a odstraňovanie poškodeného dažďového odkvapu,“ priblížil M. Fulajar.

V akcii bolo spolu 25 hasičov a desať kusov hasičskej techniky.

Ulož ako PDF
Napísal 20. júla 2012 9:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.