reklama

Pádu zlomeného konára na chodník zabránilo elektrické vedenie

Zlomený konár stromu zachytený na elektrickom vedení ohrozoval v nedeľu 19. júna podvečer bezpečnosť chodcov na ulici T. Vansovej v Trnave. Do akcie bolo povolaných päť príslušníkov z hasičskej stanice v Trnave.

Foto: OR HaZZ Trnava

„Veliteľ zásahu si na miesto udalosti vyžiadal automobilovú plošinu Bronto. Na miesto udalosti sa dostavila aj policajná jednotka. Nebezpečné miesto bolo vyznačené kužeľmi, nakoľko konár visel nad chodníkom. Po príchode dvoch príslušníkov HaZZ s plošinou bol ulomený konár popílený pomocou motorovej píly a odstránený z elektrického vedenia. Následkom pádu konára na elektrické vedenie došlo k poškodeniu svorkovnice na elektrickom stĺpe. Po ukončení zásahu sa jednotka  o 17:47 hod. vrátila na základňu,“ priblížil podbrobnosti zásahu hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 20. júna 2011 11:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.