reklama

Spadnuté trolejové vedenie spôsobilo na Trstínskej ulici kolóny

Spadnuté elektrické vedenie na železničnom priecestí pri zastávke Trnava – predmestie na Trstínskej ulici spôsobilo v stredu 21. decembra dopoludnia dopravné zápchy.

Po ohlásení pracovníčkou ŽSR zasahovali na mieste štyria trnavskí hasiči, dopravu riadila polícia.


Trolejové vedenie spadlo len niekoľko metrov od železničného priecestia

Foto: HaZZ Trnava

Príslušníci HaZZ na mieste udalosti vykonali protipožiarne opatrenia, miesto uzavreli a zabránili prístupu osobám na miesto udalosti z dôvodu hrozby zasiahnutia elektrickým prúdom. Spadnuté trolejové vedenie, ktoré bolo stále pod prúdom, odstránili pracovníci ŽSR. Štátna cesta č.I/51 bola sprejazdnená o 11:37 hodine,“ priblížil zásah hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 21. decembra 2011 13:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.