reklama

Nárazový vietor zhadzoval stromy a konáre

Silný nárazový vietor počas noci na 1. februára zamestnával hasičov.

Podľa informácií hovorcu KR HaZZ v Trnave Mariána Hrušku absolvovali hasiči v nočných hodinách tri výjazdy k spadnutým stromom na cestách.

fotka
Hasiči odstraňujú spadnutý strom pri Trakoviciach

FOTO: HaZZ

V jednom prípade prišlo vplyvom pádu stromu na komunikáciu k dopravnej nehode osobného motorového vozidla značky Škoda Felícia, konkrétne 31. januára 2013 o 20:30 hodne na štátnej ceste v katastri obce Trakovice.

Vozidlo narazilo do spadnutého stromu, na mieste zasahovali hasiči z Hlohovca. Pri nehode sa nikto nezranil,“ uviedol M. Hruška.

V ďalších dvoch prípadoch išlo iba o odstraňovanie spadnutých stromov a konárov z cestných komunikácií v katastri obce Bučany a pri Koplotovciach.

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2013 20:58. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.