reklama

Nárazový vietor lámal stromy, hasiči hlásili zvýšený počet výjazdov

Vplyvom silného nárazového vetra dochádza k zvýšenému počtu výjazdov členov hasičských jednotiek na území celého Trnavského kraja.

Podľa informácií hovorcu KR HaZZ v Trnave Tomáša Bílika od stredajšieho popoludnia do dnešného poludnia (15. mája) sa uskutočnilo v kraji spolu 17 technických zásahov, pri ktorých hasiči odstraňovali vyvrátené stromy alebo ich časti.

spadnuty-strom

Ilustračné foto

Spolu bolo na odstraňovanie následkov silného vetra nasadených v Trnavskom kraji 58 hasičov a 18 kusov hasičskej techniky.

Hasiči OR HaZZ v Trnave absolvovali za necelých 24 hodín šesť technických zásahov, ďalších päť je evidovaných v Galante, štyri v Piešťanoch a dva v Dunajskej Strede.

Silný vietor si našťastie nevyžiadal žiadne zranenia civilných osôb ani zasahujúcich hasičov. Materiálne škody sú zatiaľ nízke. V jednom prípade bolo zaznamenané poškodenie vedenia obecného rozhlasu, pri ďalšej udalosti vietor spôsobil poškodenie reklamného pútača,“ uviedol T. Bílik.

Ulož ako PDF
Napísal 15. mája 2014 13:06. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.