reklama

Silný vietor lámal stromy, hasiči mali čo robiť

V priebehu víkendu od soboty do pondelňajších skorých ranných hodín zaznamenali príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trnavskom kraji v  súvislosti so zvýšenou zrážkovou činnosťou a nárazovým vetrom nárast zásahovej činnosti. „Celkovo bolo za tieto dni zaznamenaných 39 výjazdov len v súvislosti s poveternostnými vplyvmi,“ informovala npor. Ing. Tatiana Knapová z KR HaZZ v Trnave.

Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave odstraňovali spadnuté stromy z cestných komunikácií v Trnave na ulici Modranskej, v sade Janka Kráľa, na Zavarskej ceste, medzi obcami Dolné Orešany a Doľany, na cestnej komunikácii v katastri obce Bučany, na štátnej ceste II/581 z Ružindola v smere na Budmerice a v lokalite Majdánske v extraviláne obce Horné Orešany.  V katastri obce Smolenice smer Záruby a pri spiatočnej ceste odstraňovali hasiči spadnutý strom v katastri obce Boleráz.

So spadnutými stromami, ale aj vodou preplnenými jarkami bojovali počas uplynulých dvoch dní aj krajskí hasiči v okresoch Galanta, Senica a Dunajská Streda.

Ilustračné foto: archív


Ulož ako PDF
Napísal 17. mája 2010 9:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.