reklama

Silný nárazový vietor v Trnave a okolí vážnejšie škody nespôsobil

Veterné počasie, ktoré v minulých dňoch sužovalo najmä západnú a severnú časť Európy, a nevyhlo sa ani nášmu regiónu, našťastie veľké škody nenapáchalo.

Podľa informácií hovorcu Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Tomáša Bílika príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave zasahovali kvôli silnému nárazovému vetru len v jednom prípade.

V sobotu 7. decembra krátko pred 12. hodinou bola ohlásená požiadavka na technickú pomoc pri odstraňovaní vyvráteného stromu na ulici Ferka Urbánka v Trnave na parkovisku pri obchodno-zábavnom centre.

hasici-strom

Ilustračné foto: archív KR HaZZ v Trnave

Vplyvom vetra bol vyvrátený približne 5 metrov vysoký strom, ktorý sa opieral o osobné motorové vozidlo značky Opel Astra. Zasahujúci hasiči z hasičskej stanici v Trnave spílili strom na menšie časti a odstránili ho z motorového vozidla. Škoda na motorovom vozidle nebola vyčíslená,“ uviedol T. Bílik.

V rámci celého Trnavského kraja uskutočnili pre silný nárazový vietor hasiči ďalšie tri výjazdy – z dvoch dva v Dunajskej Strede a jeden v Šamoríne.

Predmetom zásahovej činnosti bolo najmä poskytnutie technickej pomoci pri odstraňovaní časti odtrhnutej plechovej strechy, zvaleného reklamného pútača a zásah pri dopravných nehodách, spôsobených vplyvom poveternostných podmienok,“ doplnil.

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2013 13:24. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.