reklama

Predpredaj vstupeniek na zápas so Steauou začína už v pondelok popoludní

Predpredaj vstupeniek na odvetný zápas 3. predkola Európskej ligy UEFA medzi Spartakom Trnava a Steauou Bukurešť začne od pondelka 6. augusta. Pokladnice na Športovej ulici budú otvorené až do dňa zápasu, teda do štvrtka 9. augusta. Zápas začína o 19.30 hodine.

PREDPREDAJ – Štadión Antona Malatinského v Trnave, pokladne na Športovej ulici:
pondelok: od 15.30 do 18.00 – výlučne pre majiteľov permanentiek
utorok: od 15.30 do 18.00
streda: od 15.30 do 18.00
štvrtok: od 16.00 do zápasu

Pri cenovej tvorbe lístkov vychádzalo predstavenstvo FC Spartak, a.s. z výsledku prvého zápasu. Klub má obrovskú šancu v odvete dosiahnuť postup do ďalšej fázy EL a k tomu bude potrebovať podporu plného štadióna. Navyše sme chceli, aby boli lístky dostupné pre všetky skupiny fanúšikov. Veríme, že ceny sú prijateľné a dostupné pre každého a štadión bude vypredaný. Je to želanie všetkých – vedenia, hráčov, trénerov a fanúšikov,“ povedal predseda predstavenstva FC Spartak Trnava Michal Pethö.

CENY LÍSTKOV:
9 eur – krytá tribúna
7 eur – nekrytá tribúna

majitelia permanentiek:
7 eur – krytá tribúna
5 eur – nekrytá tribúna

deti do 15 rokov, dôchodcovia: 4 eurá (jednotná cena pre všetkých – krytá aj nekrytá tribúna)
ZŤP – zdarma (po predložení permanentky obdržia ZŤP voľný lístok na miesto, kde majú permanentku na Corgoň ligu)

– majitelia permanentiek budú mať držané svoje miesta v PONDELOK a UTOROK, potom budú tieto miesta dané voľne do predaja, t.j., v stredu a štvrtok – počas týchto dní teda už nebudú mať nárok kúpiť si zľavnené lístky na miesta, ktoré majú na permanentke na Corgoň ligu,

– držitelia ZŤP permanentiek: platí to isté, ako pre majiteľov platených permanentiek,

– počet detských a dôchodcovských lístkov je limitovaný, preto je vhodné si ich kúpiť včas v predpredaji,

– majitelia permanentiek na južnú tribúnu, ktorí chcú zľavnený lístok, musia si ho kúpiť na svoje miesto, teda na južnú tribúnu, ale keďže kotol bude na severnej tribúne, bude im umožnený vstup na severnú tribúnu,

– pri uplatnení zľavy je NUTNÉ predložiť permanentku,

– keďže sa očakáva, že štadión môže byť vypredaný, žiadame fanúšikov, aby si lístky kupovali priebežne v predpredaji a vyhli sa tak tlačenici pri pokladniach v deň zápasu, – mimotrnavskí záujemcovia o lístky musia požiadavky poslať výlučne mailom na: ondrejka@spartaktrnava.sk, najneskôr však do pondelka 6. augusta do 12.00 h, lístky im budú rezervované, min. počet odberu je však 10 kusov.

Marek Ondrejka, PR a event manažér FC Spartak

Ulož ako PDF
Napísal 6. augusta 2012 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.