reklama

V minulosti trestanému mužovi našli v Malženiciach ďalšie drogy

Pre podozrenie z trestnej činnosti vykonali trnavskí policajti za asistencie špeciálne vyvičeného psa v piatok 17. augusta domovú prehliadku v Malženiciach.

Výsledkom bolo podľa slov hovorkyne KR PZ v Trnave Martiny Kredatusovej zaistenie viacerých stôp, ktoré potvrdili informácie prechovávaní drog.

Podozrivý 54-ročný muž z Malženíc v dome prechovával 4,3 g metamfetamínu s prímesou kofeínu, pričom toto množstvo zodpovedá najmenej 42 jednorazovým dávkam drogy. Ďalej policajti zaistili aj 2,2 g heroínu s prímesou kofeínu a paracetamolu, čo je množstvo na minimálne 10 dávok,“ konkretizovala Kredatusová.

Policajné fotografie:

Policajný vyšetrovateľ už muža obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Podnet vyšetrovateľa na jeho väzobné stíhanie sudca akceptoval.

Muž bol za rovnakú trestnú činnosť už v minulosti právoplatne odsúdený, teraz mu hrozí väzenie na 4 až 10 rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2012 12:03. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.