reklama

Cestujúci poslali 200 pripomienok, aj pre ich podnety sa po prvý raz mení nový grafikon MAD

Posilnenie ranných spojov z Modranky, Bieleho Kostola a Hrnčiaroviec nad Parnou, ako aj zmena trasy linky z Modranky k poliklinike na sídlisku Družba.

Také sú výsledky prvých zapracovaných podnetov cestujúcich po zavedení nového systému Mestskej autobusovej doprave, ktorý vstúpil do platnosti od 1. augusta.

Upravený grafikon bude platiť od pondelka 27. augusta.

Mesto Trnava a SAD Trnava zaevidovali od zavedenia nového systému MAD približne 200 podnetov, pripomienok a sťažností cestujúcej verejnosti. Prax ukázala, že viaceré z pripomienok boli oprávnené, a niektoré sú už obsiahnuté v zmenách, ktoré vstúpia do platnosti od 27.augusta. Ďalšie uznané podnety, ktorých uvedenie do praxe je o niečo komplikovanejšie, budú zavedené do praxe od 1. októbra,“ vysvetlil vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Cestujúci požadovali najmä posunutie času odchodov ranných spojov na skorší čas, ako aj posilnenie spojov.

Obyvatelia Modranky žiadali aj zmenu trasy na polikliniku. Autobus bude po novom jazdiť najprv k železničnej stanici, až potom zamieri k poliklinike.

Grafikony zmenených liniek si môžete pozrieť po kliknutí názov liniek:

11 Šrobárova – Orešianska – Modranská – Zelený kríčok
12 Hrnčiarovce nad Parnou – Železničná stanica
13 Družba – Biely Kostol
14 Modranka – Dohnányho – Starohájska – Družba
15 Vozovka – Hlboká – Prednádražie, Botanická
16 Nemečanka – Hospodárska – Vozovka – OC BauMax

Ulož ako PDF
Napísal 23. augusta 2012 14:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cestujúci poslali 200 pripomienok, aj pre ich podnety sa po prvý raz mení nový grafikon MAD”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.