reklama

Nezvestná päťročná Natália sa po štyroch mesiacoch vrátila do rúk otca

Od 20. mája 2012 bola nezvestná päťročná Natália z Kľačian v okrese Hlohovec.

Polícia vyhlásila pátranie po dievčatku po tom, ako ho príbuzná nevrátila otcovi. Miesto pobytu príbuznej ani dievčatka nebolo známe.

Krajský policajný hovorca Michal Hanus informoval, že od vo štvrtok 20. septembra polícia pátranie odvolala a dievčatko sa vrátilo do rúk otca z Kysuckého Nového Mesta.


Natália sa po štyroch mesiacov vrátila k otcovi

Policajný vyšetrovateľ zároveň obvinil z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia 34-ročnú ženu z Kľačian.

Obvinená žena v mesiaci máj 2012 neodovzdala svoju maloletú dcéru jej otcovi, 34 – ročnému mužovi z Kysuckého Nového Mesta, ktorému bola predbežným opatrením súdu dočasne zverená do osobnej starostlivosti. Až doposiaľ odmietala maloletú dcéru otcovi vydať. Dnešným dňom bolo pátranie odvolané a dievčatko bolo odovzdané do starostlivosti otca,“ uviedol Hanus.

Obvinená žena je stíhaná na slobode.

V prípade dokázania viny jej za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2012 12:05. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.