reklama

Mladým dievčatám pripravil metrovú „lajnu“ drogy

Vyšetrovateľ kriminálnej polície v týchto dňoch obvinil 26 – ročného muža z Trnavy z drogovej trestnej činnosti a prečinu šírenia toxikománie. Obvinený muž si zadovážil metamfetamín pre svoju potrebu, ako aj na ďalší predaj, informoval krajský policajný hovorca Michal Hanus.

Koncom novembra 2011, vo večerných hodinách, na ulici Terézie Vansovej v Trnave, predal dávku vtedy 17 – ročnému dievčaťu. Tú si spoločne so svojou 20 – ročnou kamarátkou aplikovala šnupnutím. Následne ich obvinený zobral do bytu na ulici Andreja Kubinu v Trnave. V obývačke im na konferenčnom stolíku urobil z drogy pás asi 1 meter dlhý, aby si dievčatá mohli cez zrolovanú bankovku šnupnúť. Obe tak aj urobili,“ opisuje prípad Hanus.

ILUSTRAČNÉ FOTO: Polícia

Na základe oznámenia a následného preverovania obvinený vydal polícii pre účely trestného konania zatavené injekčné striekačky s obsahom bielej kryštalickej látky.

Zaistené zatavené striekačky, ktoré v byte obvinený muž prechovával, boli podrobené expertíznemu skúmaniu.

Expertíza potvrdila, že sa v striekačkách nachádza metamfetamín, z ktorého by bolo možné vyrobiť až 221 obvykle jednorazových dávok drogy. Obvinenému mužovi hrozí za tento skutok trest odňatia slobody na štyri až desať rokov, doplnil policajný hovorca.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2012 10:40. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mladým dievčatám pripravil metrovú „lajnu“ drogy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.