reklama

Mladé ženy schovávali v bunde drogy, hrozí im pobyt za mrežami

Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky zastavila a kontrolovala ešte 18. decembra 2011 na obchvate v Trnave osobné vozidlo Seat. Počas kontroly si policajti všimli, ako posádka vozidla znervóznela.

Vzápätí si medzi sebou niečo podali a jedna členka posádky neznámu vec vložila do bundy 24-ročnej vodičky. Policajti si všimli, že ide o zatavenú injekčnú striekačku. Následne na to vodička na výzvu dobrovoľne vydala zatavenú injekčnú striekačku s obsahom bielej látky. Expertíza potvrdila, že ide o metamfetamín, z ktorého by bolo možné vyrobiť až 18 jednorazových dávok drogy,“ informoval hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

ILUSTRAČNÉ FOTO: Polícia

Vyšetrovateľ v týchto dňoch obvinil dve ženy z Trnavy vo veku 24 rokov z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi spáchaného formou spolupáchateľstva.

V prípade dokázania viny im za tento skutok hrozí trest odňatia slobody až na päť rokov, doplnil Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 23. mája 2012 9:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mladé ženy schovávali v bunde drogy, hrozí im pobyt za mrežami”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.