reklama

Na cestách bude v nasledujúcich dňoch zvýšený počet policajných hliadok

Vzhľadom na špecifické podmienky jazdy v jesennom a zimnom období (ranné hmly, sychravosť, lokálne námrazy, inverzia), ktoré si od vodičov vyžadujú dôsledné dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, najmä tých, ktoré majú bezprostredný vplyv na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, bude polícia vykonávať zvýšený dohľad nad cestnou premávkou.

Vo vzťahu k nemotorovým účastníkom cestnej premávky je dôležité, aby vodiči rešpektovali práva chodcov a cyklistov, najmä na priechode pre chodcov.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Starší ľudia a deti sú rizikové skupiny a často sa správajú nepredvídateľne, preto je na mieste zvýšená opatrnosť vodičov najmä v okolí škôl, obchodných centier, kostolov ale aj kultúrnych a reštauračných zariadení,“ zdôraznil hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Polícia bude vykonávať zvýšený dohľad nad cestnou premávkou v dňoch 26. – 28.10. 2012 a 31.10. – 04.-11.2012 počas Sviatku všetkých svätých, kedy je predpokladaná zvýšená intenzita cestnej premávky s dôrazom na príjazdové komunikácie k cintorínom, kritické úseky a miesta.

Osobitnú pozornosť budú hliadky venovať bezpečnosti cestnej premávky najmä na hlavných ťahoch v dňoch 31.10. 201201.11. 2012 v čase od 12.00 h do 20.00 h

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby dbali na zvýšenú opatrnosť a ohľaduplnosť,“ doplnil M. Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 23. októbra 2012 10:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.