reklama

Pozvánka na futbalový Memoriál Vlastimila Opálka

Memoriál Vlastimila Opálka napíše v sobotu 8. decembra už svoje šestnáste pokračovanie. Turnaj sa začne v trnavskej mestskej športovej hale od 14. hodiny.

Uctiť si bývalého výborného brankára Spartaka Trnava a hlavne skvelého človeka si príde veľmi kvalitné kvarteto.

Pozvanie prijali ViOn Zlaté Moravce, AS Trenčín, Spartak Myjava a, samozrejme, domáci Spartak. FC Spartak Trnava, v čele s Jozefom Dianom, pripravil aj sprievodný program. Turnaj odštartuje o 14. hodine duel dvoch Spartakov. Rozdajú si to Trnava a Myjava, do finále postúpi víťaz, porazený bude hrať o 3. miesto s porazeným zo zápasu ViOn Zlaté Moravce – AS Trenčín. Všetky duely sa budú hrať 2×20 minút hrubého času,“ povedal PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

V prestávke sa o 15.50 h predstavia tímy Spartaka a Lokomotívy v kategórii U 10, ale pripravené je aj tanečné vystúpenie Orientálneho Slniečka.

Celodenné vstupné na memoriál je 2 eurá.

Program Memoriálu V. Opálka 2012:
14.00: Spartak Trnava – Spartak Myjava
14.45: ViOn Zlaté Moravce – AS Trenčín

15.50 – 16.10: Spartak U 10 – Lokomotíva U 10 + Orientálne Slniečko

16.15: zápas o 3. miesto
17.15: finále

18.00: vyhodnotenie turnaja a odovzdanie cien

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2012 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.