reklama

Pozvánka na beh Cez hornoorešanské vŕšky – memoriál Františka Hečka

Bežecký klub Viktoria Horné Orešany pozýva všetkých nadšencov a fanúšikov rekreačného behu na 33. ročník behu „Cez hornoorešanské vŕšky“ – memoriál Františka Hečka, ktorý sa uskutoční tradične v poslednú júnovú sobotu – 29. júna 2013.

Beh je zaradený do viacerých pohárov v trnavskom kraji a teší sa čoraz väčšej popularite v širokom okolí. Každoročne sa ho zúčastňujú poprední bežci zo Slovenska ale aj z Českej republiky. 10 660 m dlhá trať sa rozprestiera v krásnom prostredí Malých Karpát a ponúka účastníkom neopakovateľný zážitok, vďaka ktorému sa radi každoročne do Horných Orešian vracajú.

Organizátori z BK Viktoria aj tento rok pripravili pre všetkých bežcov aj nebežcov, fanúšikov a priateľov bohatý program.

cez-hornooresanske
Organizátori očakávajú vysokú účasť pretekárov z celého Slovenska

Štart a cieľ podujatia je v areáli TJ Iskra Horné Orešany. Program bude zahájený štartom detských a mládežníckych kategórií o 15:45. Štart hlavných pretekov je naplánovaný na 17. hodinu.

Všetky potrebné technické informácie týkajúce sa štartu jednotlivých kategórií a celého programu nájdete na klubovej webovej stránke www.bkviktoria.sk.

Počas slávnostného vyhlásenia výsledkov budú odmenení najrýchlejší bežci v 13-tich kategóriách a tiež traja najrýchlejší  domáci účastníci. Pripravená je aj finančná prémia v prípade prekonania už bradatého traťového rekordu z roku 2002, ktorý drží Ján Križák časom 33:26. Samozrejme nebude chýbať tombola pre účastníkov hlavných pretekov. Celým podujatím Vás bude slovom sprevádzať výborný moderátor Peter MANO Tomič.

Večernú veselicu všetkým spríjemní hudobná kapela LORD a počas prestávok bude aj tento rok prebiehať 7. ročník sprievodnej súťaže silákov v preťahovaní lanom „STRONGMANN“, ktorej vrcholom bude nočné finále.
Pripravený je aj večerný táborák, pri ktorom si môžete vychutnať dobré vínko, pivko, alebo aj niečo dobré pod zub.

Aj v tomto roku očakávame vysokú účasť bežcov z rôznych kútov Slovenska ako aj okolitých krajín. Medzi prvými online prihlásenými je aj jeden zo zakladateľov podujatia Jaroslav Lieskovský a zaujímavosťou je aj registrácia bežca z Juhoafrickej republiky. Nenechajte si preto ujsť 33. ročník jedného z najpopulárnejších bežeckých podujatí na Slovensku a nájdite si cestu na štadión TJ Iskra v Horných Orešanoch.

Všetci ste srdečne vítaní.

Tlačová správa BK Viktoria

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2013 9:39. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.