reklama

Generálny manažér Spartaka sa stretol s fanklubom

Na podnet generálneho manažéra Jozefa Valoviča zorganizoval FC Spartak Trnava v pondelok dopoludnia stretnutie klubu s fanklubom OZ Bíli Andeli. Témy boli dve: prechodný štadión a zmeny v kádri.

Úvodné slová patrili Jozefovi Valovičovi. „Čaká nás náročné obdobie, musíme zodpovedne vybrať štadión, na ktorom budeme počas najbližších mesiacov hrávať. Sme v štádiu hľadania, ale dôležité sú aj pripomienky a názory fanklubu, pretože futbal sa hrá pre fanúšikov,“ povedal.

zapadna_tribuna_spartak_stadion

ILUSTRAČNÉ FOTO

Počas vyše hodinovej debaty a diskusie zazneli konštruktívne návrhy zo strany OZ Bíli Andeli, ktorých zastupovali Marián Galbavý (predseda) a Štefan Horváth (sekretár). Nechýbal ani koordinátor styku s fanúšikmi Branislav Fišera, na strane klubu okrem generálneho manažéra Jozefa Valoviča sa zúčastnili aj Stanislav Adamec (športový riaditeľ) a Marek Ondrejka (PR a event manažér).

Informovanosť fanúšikov považujeme za dôležitú. Aj toto bol dôvod stretnutia. Vieme, že niekdy sú fanúšikovia nedočkaví, sú zvedaví, čo sa v klube deje, ale chceme dávať na verejnosť len potvrdené a dotiahnuté veci. Lebo ak sa medializujú príliš skoro, môže to uškodiť iba klubu. Na tomto stretnutí sme detailne informovali zástupcov fanklubu o našom prechodnom domove, navyše sme chceli počuť ich názory. Ale dohodli sme sa, že vzhľadom na štádium, v akom sme v hľadaní štadióna, verejnosť ešte informovať nebudeme. Urobíme tak včas, hneď ako sa o všetkom rozhodne,“ povedal PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Tlačová správa FC Spartak Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 15. januára 2013 10:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spartak Trnava, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.