reklama

Namiesto kúpania pokračovali fanúšikovia Spartaka v oprave sedadiel na štadióne

Napriek obrovskej horúčave prišla v sobotu od rána na Štadión Antona Malatinského v Trnave na brigádu tridsiatka fanúšikov Spartaka.

Stalo sa tak len týždeň po tom, ako sa priaznivci svojho klubu stretli za rovnakým účelom po prvý raz.

Partia sa najprv pustila do dokončenia sedadiel na severnej tribúne, potom prišla na rad južná.FOTO: M. Ondrejka

Severná tribúna je hotová a je ako nová. Aj južná už naberá inú fazónu, žiaľ, kvôli obrovskému teplu sme o tretej popoludní brigádu ukončili. Oficiálne budeme pokračovať vo štvrtok 5. júla, ale až od 17. hodiny. Dnes prišli ďalšie nové tváre, znova aj ženy či mladšia a staršia generácia, ale poďakovanie patrí všetkým. Klobúk dolu, že namiesto toho, aby sa niekde kúpali, strávili svoj voľný čas na horúcich tribúnach,“ povedal PR a eventový manažér Spartaka Marek Ondrejka, ktorý sa spoločne s manažérom mládeže Mariánom Černým brigády tiež zúčastnili.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júna 2012 21:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Namiesto kúpania pokračovali fanúšikovia Spartaka v oprave sedadiel na štadióne”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.