reklama

Kukuľková za stolmi vybojovala bronz, Peko piatu priečku

V sobotu 26. januára 2013 bojovali stolní tenisti v kategórii staršieho žiactva na ďalšom z turnajov Slovenského pohára. Chlapci mali rendezvous v Galante, dievčatá v Pezinku.

Na oboch turnajoch Trnavu reprezentovali hráči KST Viktória, ktorí sa ani v tejto kategórii nestratili.

Tatiana Kukuľková spomedzi 54 dievčat vybojovala skvelý bronz, keď podľahla iba v semifinále Horváthovej z Valalík a v boji o tretiu priečku jednoznačne porazila aktuálnu slovenskú jednotku Furkovú (Nitra).

kukulkova
Tatiana Kukuľková

FOTO: archív KST Viktória

Štefan Peko podal vynikajúci výkon v Galante. Na turnaji v konkurencii 110 chlapcov postúpil ako jednotka z mimoriadne ťažkej skupiny do pavúka. V skupine aj v pavúku vyradil hráčov, ktorí sú v aktuálnom rebríčku omnoho vyššie. Až v štvrťfinále ho zastavil Košičan Zelinka. No ďalšími dvoma víťazstvami si vybojoval cennú piatu priečku.

Obaja, aj Tatiana, aj Štefan, podali výborné výkony, inak by sa im nepodarilo dosiahnuť dnešné skvelé umiestnenia medzi o dva roky staršími súpermi, keďže vekovo patria ešte medzi mladšie žiactvo. Dva roky tréningu a skúseností sú v športe obrovský krok, ktorí vďaka kvalitnému tréningu a hernej vyspelosti našich hráčov dokážeme úspešne eliminovať,“ zhodnotil predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 27. januára 2013 21:48. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.