reklama

Pod ťarchou nového snehu padali stromy

V súvislosti so včerajším hustým snežením vykonali príslušníci HaZZ z hasičských staníc Trnavského kraja v stredu 13. februára v období od 4. do 20. hodiny celkom pätnásť výjazdov k technickým zásahom z dôvodu odstraňovania spadnutých stromov, či už na cestných komunikáciách alebo v blízkosti ľudských obydlí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

FOTO: HaZZ

Najviac udalostí tohto typu sme zaznamenali v okrese Senica, kde hasiči vyrážali k spadnutým stromom v siedmych prípadoch. V dunajskostredskom okrese odstraňovali následky spadnutých stromov v troch prípadoch, v okresoch Piešťany a Hlohovec vykonali po dva zásahy a hasiči z Trnavy zaznamenali jeden výjazd k spadnutému stromu,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Marián Hruška.

Pri týchto udalostiach našťastie neprišlo k žiadnemu zraneniu osôb.

Ulož ako PDF
Napísal 14. februára 2013 10:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.