reklama

Deň otvorených dverí bude v Meduške 27. februára, zápis sa uskutoční v marci

-inzercia-

Materská škola MEDUŠKA pozýva rodičov a  deti na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v stredu 27. februára 2013 v čase od 9.30 do 17.00 hodiny.

Počas tohto dňa budú mať rodičia, starí rodičia, deti a priatelia MEDUŠKY možnosť prísť sa na vlastné oči pozrieť ako škôlka funguje, zažiť ako plynie bežný deň, potúlať sa zaujímavými a originálnymi priestormi. Maminky a ockovia spolu so svojimi deťmi dostanú možnosť zapojiť sa do aktivít, ktoré v MEDUŠKE denne prebiehajú.

Škôlka MEDUŠKA sa oprávnene pýši prívlastkami ako hravá, otvorená, farebná, zdravá, rodinná a bezpečná.

Interiéry plné veselých farieb, spolu s modernými technickými pomôckami, prinášajú deťom aj pedagógom v MEDUŠKE potešenie a zábavu v každodenných aktivitách.

MEDUŠKA ponúka aj viaceré ďalšie benefity.

medus-1
medus-2

FOTO: Meduška

Deti od 2 rokov do 7 rokov dostávajú okrem klasického vzdelania modernými výchovnými metódami aj niečo navyše. Samozrejmosťou je denná výučba anglického jazyka pre všetky vekové skupiny škôlkárov, detičky chodia pravidelne plávať, hrajú na flautu, majú tanečný krúžok s lektorom tanca, hrajú tenis, lyžujú, chodia do školy v prírode, korčuľujú, hrajú divadielka.

Súčasťou sú pravidelné návštevy logopéda a psychológa.

Dôraz sa kladie aj na zdravotný životný štýl, každodenné prechádzky na čerstvom vzduchu v tichom a pokojnom prostredí Modranky. Veľkým prínosom pre pobyt deti vonku je aj veľká, krásna a bezpečná záhrada s detským ihriskom, kde deti trávia množstvo času.

“S maximálnym dôrazom pristupujeme k tomu, aby boli deti vedené k zdravému životnému štýlu a vzdelávaniu. Deťom poskytujeme denne pohyb na čerstvom vzduchu. Zdravá a vyvážená strava, športové aktivity a pravidelné výlety do prírody patria medzi stabilné prvky našej ponuky. V otázke vzdelávania podporujeme kreatívny prístup pedagógov. Samozrejmosťou je výučba anglického jazyka prirodzenou formou pri bežných činnostiach a hrách. Každá trieda bez rozdielu veku má v Meduške angličtinu. Pravidelne využívame aj služby logopéda a psychológa. Naše pani učiteľky nadšene podporujú u detí rozvoj ich osobnosti, komunikačných schopností, logického myslenia, či rozvoj technických zručností prostredníctvom počítačov ale aj ďalších moderných pomôcok. Nezabúdame ani na hudbu, umenie, divadlo či návštevu knižnice alebo ľudových remesiel na jarmoku,” konštatujú Mgr. Iveta Pavlíková a Ing. Daniela Hirnerová z MEDUŠKY.

medus-3
medus-6
Pýchou Medušky je aj veľká záhrada

MEDUŠKA udržuje veľmi úzky kontakt s rodičmi. Okrem pravidelných zábavných tvorivých dielní a  sviatočných príležitostí každoročne organizuje počas februárového sobotného popoludnia aj maškarný ples pre deti, rodičov a priateľov Medušky v externej sále.

Škôlka MEDUŠKA úspešne pôsobí už ôsmy rok, a za ten čas si ju šťastne užili stovky detí.

V tomto roku bude zápis detí do nového školského roka 2013/2014 prebiehať v dňoch 18.-22. marca od 9. do 17. hodiny.


medus-5
Lyžiarsky výcvik a karneval

SMŠ Meduška, n.o., sídli na Dedinskej ulici č. 27 v Trnave – Modranke.

Telefonický kontakt: 033/533 39 32, 0905 339 660, 0903 449 054, e-mail: meduska@meduska.sk.

Kompletné informácie nájdete na www.meduska.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 15. februára 2013 20:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.