reklama

SMŠ Meduška pozýva na Deň otvorených dverí. Začiatkom marca usporiada zápis detí už od dvoch rokov

Materská škola MEDUŠKA pozýva rodičov v utorok 15. februára 2011 na Deň otvorených dverí. Počas celého dňa budú mať rodičia možnosť na vlastné oči sa presvedčiť ako škôlka funguje, bližšie spoznať interesantné a originálne priestory, zažiť ako plynie bežný deň a spolu so svojimi deťmi dostanú možnosť zapojiť sa do aktivít, ktoré v MEDUŠKE denne prebiehajú.

Zoznámiť sa s MEDUŠKOU môžete v čase od 9. do 17. 00 hodiny.

O dva týždne neskôr, v dňoch 1. až 4. marca v čase od 9,00 do 17. 00 hodiny, organizuje MEDUŠKA zápis detí. V škôlke prijímajú detí vo veku už od dvoch rokov.

“Máme bohaté skúsenosti so starostlivosťou aj o tie najmenšie detičky. Personálne, vybavením aj priestorovo dokážeme zabezpečiť už pre dvojročných tú najlepšiu starostlivosť. Rovnako tak z pohľadu stravovania,” hovorí Ing. Daniela Hirnerová z Medušky.

Hravá, otvorená, farebná, zdravá, rodinná a bezpečná. Meduška oplýva aj viacerými ďalšími benefitmi. Spomenieme dennú výučbu angličtiny pre všetky vekové skupiny škôlkárov, využívanie moderných výchovných metód, dôraz na zdravotný životný štýl, častý pobyt na čerstvom vzduchu v tichom a pokojnom prostredí Modranky. Originálne poňaté riešenie interiérov hrajúcich farbami spolu s modernými technickými pomôckami prináša deťom aj pedagógom v Meduške potešenie zo zábavy aj získavania nových zručností a vedomostí.

“V otázke vzdelávania podporujeme kreatívny prístup pedagógov. Každá trieda bez rozdielu veku má v Meduške denne angličtinu, pravidelne využívame aj služby logopéda. Naši profesionálni pedagógovia podporujú u detí rozvoj komunikačných schopností, logického myslenia, nezabúdame na hudbu, umenie či rozvoj technických znalostí prostredníctvom počítačov ale aj skvelej pomôcky, akou je interaktívna tabuľa,” zdôrazňuje Mgr. Iveta Pavlíková z Medušky.

Materská škola situovaná v tichom prostredí disponuje nadmieru bohatými priestormi aj v okolí budovy. Vlastná záhrada a veľký dobre zabezpečený dvor poskytujú deťom dostatok miesta pre množstvo aktivít.

SMŠ Meduška, n.o., sídli na Dedinskej ulici č. 27 v Trnave – Modranke.
Telefonický kontakt: 033/533 39 32, 0905 339 660, 0903 449 054, e-mail: meduska@meduska.sk. Kompletné informácie nájdete na www.meduska.sk.

(Inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 10. februára 2011 14:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.