reklama

Materská škola Meduška je miesto, kde sa o vaše deti starajú s láskou

Hravá, otvorená, farebná, zdravá, rodinná, bezpečná… Je mnoho ďalších prívlastkov, ktorými by sme mohli titulovať materskú školu Meduška. Úvod septembra znamená pre Medušku už šiesty rok fungovania. Už na počiatku sa rozhodli, že budú robiť veci trošku inak.
Zvolili iný prístup k deťom, moderné výchovné metódy, krajšie prostredie – a v neposlednom rade dôraz na zdravý životný štýl detí prostredníctvom poskytovania starostlivo poskladaného jedálneho lístka z vybraných surovín, ale aj množstva času stráveného s deťmi na čerstvom vzduchu či výletoch.

Prostredie, v ktorom sa deti cítia ako doma

Materská škola Meduška dnes pôsobí na prvý pohľad v nenápadných priestoroch na Dedinskej ulici v Modranke. O to viac vás zaujmú zrenovované interiéry budovy a z pohľadu rozlohy vskutku bohaté priestory. S pokojným svedomím možno konštatovať, že v Meduške má každé dieťa priestoru pre akúkoľvek činnosť viac ako dosť.
Jednotlivé triedy a miestnosti navyše hrajú príjemnými farbami a poskytujú tak nielen najmenším, ale aj pedagógom veľmi príjemné prostredie pre prácu aj zábavu.

Interaktívna tabuľa

„S maximálnym dôrazom pristupujeme k tomu, aby boli deti vedené k zdravému životnému štýlu a vzdelávaniu. Deťom poskytujeme denný pohyb na čerstvom vzduchu. Aktivity ako plávanie, korčuľovanie, hry v telocvični, pobyty v saune, otužovanie či pravidelné výlety do prírody patria medzi stabilné prvky našej ponuky.
V otázke vzdelávania podporujeme kreatívny prístup pedagógov. Samozrejmosťou je výuka anglického jazyka prirodzenou formou pri bežných činnostiach. Každá trieda bez rozdielu veku má v Meduške denne angličtinu, pravidelne využívame aj služby logopéda. Naši profesionálni pedagógovia podporujú u detí rozvoj komunikačných schopností, logického myslenia, nezabúdame na hudbu, umenie či rozvoj technických znalostí prostredníctvom počítačov ale aj skvelej pomôcky, akou je interaktívna tabuľa,“
vymenúvajú základné aktivity Medušky Mgr. Iveta Pavlíková a Ing. Daniela Hirnerová.

V Meduške s úspechom praktizujú pravidelné raňajšie komunikačné sedenie

Hoci poplatok za umiestnenie dieťaťa v Meduške je vyšší ako je zvykom v klasickej materskej škole, zástupkyne materskej školy zdôrazňujú, že rodičia vedia, že si priplácajú za lepšiu kvalitu vzdelávania, výrazne kvalitnejšie prostredie, ale aj kvalitnú stravu, ktorú si Meduška pripravuje zo špeciálne vyberaných surovín vo vlastnej kuchyni.
Materská škola situovaná v tichom prostredí disponuje nadmieru bohatými priestormi aj v okolí budovy. Vlastná záhrada a veľký dobre zabezpečený dvor poskytujú deťom dostatok miesta pre množstvo aktivít. Už v blízkej dobe pribudne v záhrade aj nový zatrávnený koberec, pieskovisko a upravená terasa.

MŠ Meduška, n.o., sídli na Dedinskej ulici č. 27 v Trnave – Modranke.
Telefonický kontakt: 033/533 39 32, 0905 339 660, 0903 449 054, e-mail:
meduska@meduska.sk. Kompletné informácie nájdete na www.meduska.sk.


Fotografie: MŠ Meduška

(reklamný članok)


Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2010 12:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.